Для того аби навчання в центрі було максимально продуктивним, ми об’єдналися в команду, яка прагне до кращого. Щодня ми працюємо, щоб кожна дитина мала можливість познайомитися та займатися за методикою Helen Doron.

Наші викладачі – серце “Англійська Хелен Дорон”, оскільки вони втілюють в життя нашу унікальну методику вивчення англійської мови, як рідної.

blank

Викладач Надія Федченкова

“Мені робота викладачем в Helen Doron дала унікальний шанс опанувати методику навчання, яка дійсно працює. Те, що діти з першого року життя можуть вивчати іноземну мову і розмовляти нею як рідною, стало для мене маленьким дивом, але я вкотре переконуюсь, що з Англійська Хелен Дорон можливо все!
Найголовніше – ця робота мотивує творити і розвиватися для дітей і разом з ними!
У такій атмосфері можливо втілювати усі найкревтивніші ідеї.”

 

blank

Викладач Каріна Давиденко

“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.
Я дуже люблю цю цитату і намагаюсь слідувати їй. Саме завдяки Helen Doron я маю змогу працювати в задоволення. Адже запорукою продуктивної праці та результатів від неї є любов до своєї роботи.
Helen Doron – це можливість набувати досвід день за днем, розвиватися та пізнавати щоразу нове. Кожен тренінг та конференція допомагає та мотивує якнайкраще підготувати урок, і це супер, що програма не стоїть на місці. Helen Doron – це система, що поєднує в собі сучасні додатки, гайди та інші автентичні матеріали для вивчення мови в усіх її аспектах з легкістю. Найголовніше – це змога навчати дітей іноземної мови в сприятливій атмосфері без примусу та втоми для них.
Відомий педагог В. Сухомлинський писав: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.» Аналогією і є навчання в Helen Doron, тому що тут враховані всі вище перераховані фактори, що дають змогу дітям вивчати англійську мову невимушено, в ігровій та дружній формі.
Я щаслива бачити зацікавлені очі дітей на заняттях та бажання приймати участь із задоволенням на уроках. Дуже важливо мати з дітьми спільну мову, чути їх та розуміти, створити довірливі та дружні стосунки, знайти індивідуальний підхід до кожного.
Методика Helen Doron подбала про те, щоб студенти знали англійську мову на високому рівні, що зараз є необхідним в сучасному світі. Тому наші наймолодші учні вже починають з ранніх років вивчати її, не замислюючись про це. Окрім мовних знань тут водночас відбувається мисленнєвий, соціальний та особистісний розвиток.
Працюючи в Helen Doron, я зрозуміла, як прекрасно товаришувати з маленькими винахідниками, яких ти не лише навчаєш, а й отримуєш від них масу задоволення та позитивних емоцій. Діти – це наше майбутнє. І мені дуже приємно, що саме я маю змогу вкласти маленьке зернятко любові у розвиток нового покоління на благо нашій Батьківщині.”

 

blank

Викладач Ольга Козлова

“Для мене робота в Helen Doron завжди в радість. Тут все навпаки. Не навчання, а ігри, не підручники, а танці й пісні. Ігри на логіку та розвиток мислення, активності, де діти навчаються навіть непомітно для себе. Без теорії нікуди, але саме на роботі в Helen Doron я бачу, як діти розвиваються на очах, бо вони вчаться на практиці. Як висловлювався Жан-Жак Руссо: «Година роботи навчить більше, ніж день пояснень», і я повністю з ним згодна.”

 

blank

Адміністратор Ілона Бабій

“Для мене робота в Helen Doron English – це можливість допомагати дітям навчатися англійській. Я вірю, що методика, за якою працює наш центр і багато інших центрів Helen Doron у світі – діє! Я хочу створювати атмосферу затишку, комфорту та максимально якісно виконувати свої обов’язки, для того, щоб бачити радісних дітей, чути щодня дзвінке та голосне “Hello” від студентів центру. Моя робота допомагає мені ще більше радіти життю та посміхатися незважаючи ні на що!”

 

blank

Адміністратор Тетяна Васюхно

“Я дуже люблю свою роботу! Бути частиною великої системи, що прогресує і дає результати велика гордість для мене! Я отримую велике задоволення щодня бачити життєрадісні обличчя, які біжать на зустріч новим відкриттям та знанням. Для мене унікальна методика Helen Doron – це щось неймовірне! Це те. що легко, цікаво і результативно допомагає діткам вивчати англійську. Я вірю в прекрасне наше майбутнє та майбутнє наших діток. Любіть те, чим займаєтеся! І це завжди буде приносити вам задоволення і гарний результат!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WHERE CHILDREN COME FIRST!