Це Настя і Слава – сім’я в житті й на роботі, засновники центру Helen Doron Pechersk і щасливі батьки двох хлопчиків, які теж люблять і вивчають англійську.

Вже понад 8 років щоранку Настя ставить собі питання, чи радує справа, якою займається. І кожен день у відповіді закладена подяка Хелен за методику, яка так захоплює і розвиває наших учнів.

Ми радіємо успіхам компанії, постійно дивуючись новим відкриттям у галузі педагогіки та інновацій у створенні навчальних матеріалів. Радіємо успіхам викладачів, які, завдяки роботі в Хелен Дорон Англійська, відкриваються і реалізовують себе у творчості. І звичайно ж, радіємо успіхам наших учнів.

Всі сценарії та свята, кулінарні майстер-класи та вечірки – все для дітей, вони – наші головні натхненники і мотиватори.

VikaУ кожній родині, де ростуть діти, виникає питання: «Де буде вчитися їхня дитина?». Особливо гостро це стосується сімей педагогів, які розуміють всю важливість вибору.

Керуючись власним батьківським і багаторічним педагогічним досвідом, можу сказати, що методика Хелен Дорон дає дивовижні результати. Я бачу, як ростуть і розвиваються діти, як досягають нових успіхів. У 11 років моя донька склала Кембриджський іспит (Cambridge ESOL), а англійську в школі вчить із задоволенням.

В “Англійська Хелен Дорон” я відчуваю себе потрібною і водночас вільною. Я перебуваю в балансі, а всі ті енергія та емоції, які я з радістю віддаю, повертаються і збагачують мене. Це дуже цікавий і захопливий процес!

Завдяки Helen Doron English, у мене є робота до душі та прекрасне місце для навчання і розвитку моєї дитини.

Альона, викладач англійської мови Печерськ КиївЯкщо ти йдеш на роботу в приємному очікуванні, з піднесеним настроєм та посмішкою на обличчі, то це свідчить про те, що це те місце, куди ти хочеш приходити. А якщо після закінчення робочого дня цей ранковий емоційний стан у вас зберігається, то можна з упевненістю сказати, що ти знаходишся саме там, де тобі потрібно бути.

І цим місцем є Хелен Дорон! Саме сюди хочеться приходити і повертатися і викладачам, і дітям, які разом створюють цю неймовірну атмосферу, сприятливу для вивчення англійської мови. Успіхи наших дітей ще раз доводять, що англійську мову може знати кожен!

Викладач англійської мови ПечерськУ дитинстві Еліна мріяла займатися творчістю: танцювати, дарувати людям радість і долучати їх до прекрасного. І все це їй вдалося втілити в життя, адже в пошуках гармонії між серйозною освітою філолога і веселощами, Еліна знайшла ідеальну роботу – вчитель англійської в Helen Doron English.

Адже тут відбувається ґрунтовне навчання дітей англійської мови і при цьому веселощі є нашим супутником. Танці, пісні, творчість як в підготовці до уроків, так і під час їх проведення, а все це через призму англійської – хіба це не прекрасно?

Викладач англійської мовиА це Ніка. Щоб бути гарним учнем у звичайній школі, їй вистачало мати набір канцтоварів, не робити зайвих рухів, писати і повторювати за вчителем.

Чому Helen Doron? Тут все навпаки! Вчитель має канцтовари, грається, рухається та ще й співає:)

Саме так ми розуміємося з дітьми і вчимося бути активними, програвати, вигравати, ділитися, спілкуватися, слідкувати за правилами і вигадувати нові.

І насичувати бульбашку уяви дітей про світ, щоб вона залишалася такою ж яскравою і чистою, як у перші роки життя.

Викладач англійської на ПечерськуСофія дуже любить дітей, вчити їх і розвивати, адже вони дуже відкриті й щирі – якщо ти їм подобаєшся, вони скажуть про це, а якщо ні, то теж можуть сказати))

Її окрилює і надихає ейфорія, коли бачить як діти починають розмовляти англійською. Це чудеса і магія, як перші кроки дитини!

Робота в Helen Doron робить Софію щасливою, а власні діти пишаються і кажуть: «Мама, яка в тебе класна робота!».

Лариса, викладач англійської мови Печерськ КиївБути вчителем – це багато радості, творчості та натхнення.

Мені подобається, що мій кожний день не схожий на попередній, а також море позитивних ємоції які я отримую від моїх учнів.

Від вчителів залежить доля дитини, її погляд на життя. Хтось дає учням знання, хтось – крила. Приємно усвідомлювати всю важливість і значимість своєї праці, приємно бачити, яких висот досягли твої учні.