Відгуки про школу англійської для дітей Мінський масив

Без назви

Rated 5 out of 5
23.07.2021

Відвідуємо школу на Мінському масиві вже 2 роки й дуже задоволені. Дитина аж біжить на уроки. Дуже подобається підхід до вивчення – багато пісень, відео, ігр. В загальноосвітній школі дитина одна з найкращих на уроках англійської, й завдячуємо такому рівню саме заняттям в Хелен Дорон. Не дивлячись на карантини й заняття онлайн, рівень отриманих знань дуже високий. Також готувалися до здачі першого рівня Кембрідж разом з викладачем з Хелен Дорон й отримали максимальний бал, за що особлива подяка Анні Камишевій. Будемо й далі відвідувати цей центр, так як результати перевершили наші очікування.

Олена

No Title

Rated 5 out of 5
19.05.2020

Двоє моїх дітей відвідують школу Хелен Дорон вже три роки! Я дуже задоволена, адже хороший і процес навчанння і результат. Діти йдуть із задоволенням, заняття насичені та різноманітні. Є ситема відпрацювань, якщо захворів. Також є багато різних свят, вечірок та таборів англійською. Рекомендую!

Олександра

No Title

Rated 5 out of 5
15.05.2019

Заняття проходять в цікавій для дітей формі: різноманітні креативні завдання, ігри, співи. І все це лише англійською! Моїй дитині подобавється, а це для мене найголовніше.

Оксана

Написати відгук