“Англійська Хелен Дорон” для дітей на Троєщині, Радунська

"Англійська Хелен Дорон" для дітей та підлітків на Радунській, Троєщина

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у Деснянському районі м. Києва   навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років.  Наші двері відчинені вже 5ть років поспіль і за чей час ми безліч разів переконалися в ефективності методики. Адже ми є  частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Запрошуємо  Вас на безкоштовне демонстраційне заняття за адресою м. Київ, вул. Радунська, 5-А (Троєщина).

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Набір на навчальний 2021/2022 рік

В “Англійська Хелен Дорон” Троєщина,  Радунська,   триває набір на навчальний рік 2021/2022 Методика Хелен Дорон – це методика вивчення англійської мови, як другої рідної. Вона базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, через те  викладання на уроках відбувається виключно англійскою мовою.

Договір оферта та Правила навчального центру “Англійська Хелен Дорон”

Шановні Батьки!, ознайомтесь з Договором офертою та Правилами навчального центру “Хелен Дорон Англійська завчасно, до внесення оплати за навчання Вашої дитини.

Кункурс до свята Halloween

На це свято з нетерпінням чекають не тільки наші студенти, а і їх батьки. Адже напередодні свята наші викладачі перевтілюються у казкових героїв, а заняття у страшенно цікаві  квести, конкурси. Цей рік не став винятком , і наші навчальні центри вже готові

Запишіться на безкоштовний урок!