531 Views

Шлях до успіху

Пропрацювавши в компанії Хелен Дорон певний проміжок часу, я все-одно не перестаю дивуватись з якою легкістю діти засвоюють новий матеріал!

Причиною цьому є особлива методика, яка дає змогу дітям в невимушеній ігровій формі зрозуміти те чи інше (складне як для їхнього віку) граматичне явище. В стандартній ЗОШ до вивчення такого матеріалу приступають діти 10 років. Минулого тижня на занятті я мала задачу вивчити зі своїми п’ятирічними студентами Past Continuous Tense. Я була вражена тим, наскільки легко це нам вдалося! Тепер ми можемо говорити не лише реченнями теперішнього часу, але й знаємо як висловити свою думку в минулому часі! Особисто я вважаю це досягненням не лише своїх студентів, а й методики Хелен Дорон. Особливо приємно це порадувало батьків, які вже не перший рік відвідують нашу школу і спостерігають за якісним інтелектуальним зростанням їх маленьких розумників. Мені ж, як вчителю, важливо працювати на результат. Прогрес я бачу на кожному заняття і це лише надає мені сил та впевненості, що я на правильному шляху.

Чим більше заглиблюєшся в цю справу, тим більше знань отримуєш. А завдяки курсам, які ми, викладачі, регулярно проходимо, не лише насичуєш свій багаж знань прийомами, які застосовуєш на заняттях, але й краще розумієш психологію дитини певного віку. Це допомагає підлаштовувати заняття під окрему групу дітей, адже в цей період життя різниця навіть в декілька місяців є відчутною і значимою. Щоб діти досягли успіху, перш за все вчитель має любити свою справу, робити свої заняття яскравими і вміру інформаційно навантаженими, адже перенасичувати дитячий мозок великою кількістю нового матеріалу не є ефективним. Саме тому методика Хелен Дорон передбачує 25% нового матеріалу кожного заняття і 75%  повторення з минулого.
Таким чином наші студенти досягають успіхів. І вчителі разом з ними. Адже вчитель реалізовується тоді, коли бачить результат своєї роботи.
Наталія Козіна,
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон