2641 Views

Пишемо лист Санті. Макети листів для друку

Діти обожнюють казки та вірять в дива.

Подарунки від доброго снігового чарівника чекає з нетерпінням кожна дитина. Тому дітям не настільки важливий подарунок від батьків, скільки подарунок від Дідуся Мороза, Санта Клауса чи Святого Миколая. А щоб вони дізналися про що мріє Ваша дитина, відправте листа звичайною або електронною поштою.

Як писати та про що?

Та про все! Про справи в школі чи дитячому садку, про маму, тата, сестру і брата, домашнього улюбленця, друзів чи літній відпочинок. Ми підготували для Вас корисні лайфхаки, як написати лист Санті та зробити з цього процесу чарівне дійство.

Як написати лист Діду Морозу чи Санта Клаусу:

Якщо малюк ще не вміє писати, складайте лист разом. Запитуйте дитину, а відповіді записуйте в листі. Повністю не перебирайте на себе всю роботу по складанню такого листа.

1)Підготовка

Заздалегідь напишіть перелік подарунків, про які мрієте. Наприклад, за декілька днів. Перегляньте список та викресліть зайве. Залиште тільки найбажаніші подарунки.

2)Настрій

Вмикайте різдвяні мелодії! Відчуйте дух Різдва, коли будете писати листа. Налаштуватися на правильну хвилю також допоможе тематичний одяг, запашний чай та солодкі смаколики.

3)Матеріали для письма

Звісно, можна написати і на звичайному білому аркуші, але кольоровий шаблон з улюбленими героями та корисними підказками сподобається Вашій дитині більше.

Завантажуйте шаблон листа Санті для друку за посиланням