1222 Views

Література на літо: ТОП-10 книжок англійською мовою

Літній відпочинок – найбільш сприятливий час для читання книг. Сонце, тепле повітря, і захоплюючий світ літературного твору… Що ще потрібно для гарного відпочинку?

Читаємо з малюком англійською мовою
Англомовна література на літо

Та читати можна не лише рідною мовою, а й іноземною, щоб паралельно вивчати нові слова, вирази й підвищити рівень володіння мовою.

Тож школа англійської мови Hеlen Doron English обрала десять книжок для дітей і підлітків, які не залишать вас байдужими й подарують свіжий струмінь повітря в спекотну днину.

Sputnik’s Guide to Life on Earth

Це дивовижна історія хлопчика Преза, завдання якого знайти 10 причин для існування світу. Книга написана цікавою, доступною мовою, а сюжет заворожує й тримає в приємній напрузі. Події відбуваються влітку й обіцяють вразити вашу уяву.

Things to Do

У грайливій, неповторній манері в книзі розкриваються таємничі радощі дитячого дня. Не зважаючи на її поетичнісь, а можливо й завдяки їй, мова тексту вражає своєю простотою й чарівністю.

Like Magic

Неймовірна історія про природне прагнення до дружби та беззаперечну радість її знайти. Проблеми й моменти радості трьох 10-літніх героїнь книги не залишать байдужими й навчать читачів цінувати дружбу.

Будиночок у прерії

Книга написана від імені дитини, якій далеко не все зрозуміло й, що образливо, якій далеко не все пояснюють. Особливо делікатними у творі постають стосунки в сім’ї, любов з якою ставляться одне до одного її члени.

Пригоди Тома Сойєра

За кілька місяців Том встигає і закохатися, і стати свідком злочину, і знайти справжній скарб. Отож, читати точно не буде нудно! Книга сповнена комічних ситуацій, описаних простою, доступною мовою.

It’s a Tiger!

Чудова книга для спільного прочитання разом з дітьми. Дуже вдалі ілюстрації супроводжують неймовірно емоційний, неначе створений для інсценування текст.

Mama, I Can’t Sleep

Весела та пізнавальна книга, в якій розповідається як сплять всі тваринки на землі. І дівчинка, перепробувавши всі варіанти на собі, обирає перший, і найзручніший – власне ліжечко. Мова доступна, без надмірностей і граматичних тонкощів, в легкій манері розкриває нам чарівний світ фантазії.

Hokey Pokey

У запропонованій книзі розповідається про неймовірне місто, де діти живуть щасливо, за своїми веселими, безтурботними законами. Та не все так чудово… Адже всьому свій час, і невдовзі життя головного героя зміниться. Книга наповнена філософським змістом, та читається на одному диханні, й кожен читач відшукає в ній свій смисл.

Eva and the New Owl

Гарна, чудово ілюстрована книга, що приваблює живою манерою письма. Разом Євою діти вчаться заводити нових друзів та цінувати дружбу.

Hey, Boy

До вашої уваги ще одна неймовірна книга про стосунки між хлопчиком і його домашнім улюбленцем, про важливість вірити у добро й прагнути його чинити.

Читаємо з дитиною англійською мовою

Сподіваємось, що наша добірка збагатить ваше літо гарними емоціями та сонячними враженнями.

Катерина Цибаровська, викладач “Англійська Хелен Дорон”, Позняки, Осокорки, Київ