661 Views

Літній англомовний курс в Карпатах

Цього літа центр Англійська Хелен Дорон вже другий рік поспіль запросив малечу провести незабутній тиждень в англомовному таборі, який проходив у с.м.т. Славське і складався з двох заїздів: з 18 по 24 липня та з 6 по 12 серпня.


Діти віком від 2 років мали унікальну можливість вивчати англійську легким і природнім способом як рідну, перебуваючи в англомовному середовищі три години в день та ще й до того на свіжому повітрі.
Такий англійськомовний курс в Карпатах ми маємо змогу проводити вже другий рік поспіль та пропонуємо вашій увазі історію одного дня в нашому таборі.
Та насправді, відкрию вам секрет, це були не просто дні, кожен з них мав свою відповідну тематику, яка супроводжувалася яскравою наочністю. Малюки побували у чарівному замку, де познайомилися з королевою і королем, лицарем і піратом, відвідали загадковий ліс, де поспостерігали за його жителями.
Ранок теж був особливим він починався як у казці серед дивовижних гір та загадкового лісу, де навкруги чисте – чисте повітря.
Після сніданку на ігровому майданчику на діток чекав викладач, який готовий був розпочати заняття з ранкової зарядки. Пізніше ігри, співи, інтерактив – і як завжди англійською. Таке заняття тривало 45 хвилин.
А далі у діток вільний час, який вони мали можливість провести зі своїми батьками та новими друзями.
А після обіду все не менш цікаво. Це час прогулянок, подорожей, загадкових подій і ще багато – багато захоплюючих конкурсів та квестів. І називається цей період дня – обідня забавлянка. Тривалість такого дійства – 1 година.
Після вечері малюки відвідували ще одне заняття. Саме тут діток зустрів дракончик Діді – мультиплікаційний герой Хелен Дорон, який був готовий розповісти малюкам нову не менш цікаву історію про себе та своїх друзів. Та це ще не все, бо саме тут, під час заняття, діти виготовляли різноманітні оригінальні хендмейди. Тривалість – 45хв.
Ось так дітки провели 7 неймовірних днів, навчаючись та проводячи весело час на свіжому повітрі.
Цей літній курс розроблений виключно по методичних напрацюваннях Хелен Дорон Рання Англійська.
Саме тому день за днем, за допомогою таких інтенсивних занять та постійному спілкуванні англійською, дітки зуміли добре закріпити знання отриманні за рік у нашому навчальному центрі, та ще й провести весело час на природі з користю для здоров’я.

Де і коли проходитиме табір?
На час проведення табору діти та їх батьки проживали на базах відпочинку “Дзвінка” та «Калина». Розміщені вони на околиці c.м.т Славське, на схилі гори Кремінь (в народі “Політех-ФМІ”).

Такий англійськомовний табір в Карпатах 2012 під назвою RainbowLand відвідали близько 70 учасників зі всієї України
Протягом семи незабутніх днів малеча залишилася задоволена заняттями, а їх батьки, які активно спостерігали за навчанням діток поділилися з нами своїми враженнями і побажаннями:
Все дуже гарно, навіть краще ніж ми очікували. Просто супер! – мама Приступи Катерини п. Олена (м. Харків).
Вважаю концепцію табору опрацьованою в повному обсязі. – мама Яреми Олега (м. Львів)
Колектив молодий, енергійний. Все сподобалося. Дуже сподобалася екскурсія на гору Високий Верх. – мама Ніколайчук Ксенії п. Тетяна (Дніпропетровськ).
Чудова організація, багато креативу!!! Вважаю, що занадто мала тривалість табору вартувало було б організувати довшу зміну. Дитина з 5 дня із запалом почала відвідувати заняття… і вже скоро додому. І тут звучать слова: «Ні…ні. Хочу ще займатися, ще навчатися! У мене тут є друзі, люблю Дару та Іванку! От саме ці слова дитини і є подякою за вашу працю і найвищою оцінкою. – мама Валерії Бондаренко (м. Київ).
Приємно спостерігати за взаємодопомогою у колективі, щирим з любов’ю і ніжним ставленням до діток. Відчувається бажання вчити дітей і бачити результати праці всього колективу.– бабуся Лук’яни Стоянської п. Орися (м. Львів).
Хочу подякувати адміністрації школи за те, що Ви такі молодці, за дуже весело проведений час, за цікаві заняття. Все було дуже – дуже – дуже цікаво і гарно – мама Тарасика Проціва п. Тетяна (м. Львів).
Мені дуже запам’яталося і свято відкриття, і екватор, і свято закриття. А, взагалі, кожне заняття було як маленька пригода, тому дітки веселились, сміялись і отримали багато позитивних емоцій. Їхати звідси ніхто не хоче, тому до організаторів табору прохання – в наступному році збільшити час перебування в таборі. Та приділяйте велику увагу організації Днів народжень на таборі! – мама Соломійки Панкевич п. Оля (м. Львів).
Взагалі все дуже класно, відкрито, душевно, хороша організація, добрі люди, ідея літнього англомовного табору дуже гарна. – мама Олександра Петрика п. Лариса(м. Дніпропетровськ).
Дівчатка величезні молодці!!! Викладались на 250%! Уроки насичені, цікаві, різноманітні. Дуже влучне рішення – обідні забавлянки. Дітки були просто в захопленні та брали участь у всіх конкурсах з азартом та цікавістю.Вечірнє заняття по мультиплікаційному курсу дракончик Діді – як завжди на високому рівні. Дара просто молодчинка. Цього разу вдався квест. Просто все було розраховано влучно. Велике дякую!!!З нетерпінням чекаємо наступного табору!!!! І, звичайно, нових вражень, нових вистав (діткам дужєе сподобалось бути артистами)!!! – мама Коменди Насті п. Зоряна (м. Львів).
Сподобалося розфарбовувати дракончика Діді, робити сонечко з глини, та аплікацію за допомогою квілінгу. Уроки ранкові і обідні про морських тваринок. – мама Влади Кузіної п. Уляна (м. Дніпропетровськ).
Все дуже сподобалося, була можливість повторити матеріал усіх курсів. Діти здружилися. RainbowLand – це одна велика дружня сім я. Діді – веселий, музичний та пізнавальний мультик.Дякуємо за гарну організацію табору.– мама Віктора Уланова п. Євгенія (м. Дніпропетровськ).
Вважаю, що найбільш продуктивними та ефективними були ранкові заняття, які дозволили дитині повторити матеріал, який вона вивчала протягом року. Курс дракончик Діді – дуже сподобався дитині. Він як цікавий так і ефективний. Хочу окремо подякувати Іванці, яка дійсно приділяє увагу кожній дитині, дуже емоційно і творчо підходить до пояснення нового матеріалу. – мама Коберського Остапа п. Олеся(м. Львів)