1058 Views

Літо на морі! Як не забути англійську?

Літо-час довгоочікуваних відпусток і відпочинку! Як довго ми чекали цього часу, коли ми нарешті зможемо засмагати під теплим сонечком, поплавати в морі та прогулятись узбережжям океану під ніжний морський бриз. Однак, вивчення іноземних мов не терпить великих перерв, а регулярність-це найголовніше. Якщо у Вас є бажання не лише не забути англійську за літо, а й покращити свій рівень, тоді наступні поради саме для Вас!

Англійська для дітей на морі

Окуніться у середовище по повній! Засмагаючи під проміннями літнього сонця, пригадайте як буде англійською море, медуза, парасоля від сонця тощо, а при поїданні смачного обіду, подумайте, що ви кладете собі на тарілку, адже мова і складається з назв того, що нас оточує.

Під час обіднього відпочинку приділіть час сімейному перегляду цікавого фільму або мультфільму англійською. Це не лише зможе підзарядити Вас та вашу дитину незабутніми емоціями, а й допоможе поповнити сили. На сторінці Helen Doron Ukraine на Facebook щоп’ятниці ми радимо Вам цікаві та захоплюючи фільми. Дивіться та зберігайте собі на сторінку.

Співайте! Так-так, Вам не почулося! Влітку пісні лунають просто з усіх кафе, ресторанів, парків атракціонів та маленьких крамничок з сувенірами. Знайдіть за ключовими слова текст пісні, що Ви уподобали, та наспівуйте під час прогулянок.

Море – це місце, де екскурсії пропонуються на кожному кроці. То ж не гайте часу й обирайте англомовний її варіант. Ваш лексичний запас гарантовано поповниться декількома десятками іншомовних слів.

Не бійтесь спілкування з іноземцями! Не бійтесь знайомств, адже для цього Вам знадобиться лише декілька стандартних фраз, а от особливості менталітету, культурних відмінностей подарують Вам багато емоцій! Англійська так само нова мова для них, як і для Вас, тому говорити Ви будете гарантовано на одній хвилі! І не забудьте запитати контакти для подальшого спілкування! Говоріть англійською всюди: в кав’ярнях, магазинах, на пляжі й навіть просто на вулиці!

Книги й журнали – ще один варіант для дозвілля. Найголовніше – це обрати адаптований під Ваш рівень екземпляр.

Не забувайте поповнювати свій словниковий запас щоденно! Знайдіть вранці 5-8 слів для поповнення запасу і повторюйте їх з Вашими друзями та сім’єю під час дороги на пляж і потім упродовж всього дня, перевіряючи один одного! Так час, що Ви проводите у дорозі, пролетить значно швидше!

Мобільні ігри та додатки – це саме  те, що потрібно Вам у відпустці, адже це весело, а грати в ігри Ви можете навіть на пляжі, головне – підібрати ті, що подобаються саме Вам! Чудовим варіантом будуть мобільні додатки та ігровий портал від Англійська Хелен Дорон.

Диктофон! Так, розкажіть про себе, свою сім’ю або про будь що, записавши це на диктофон! Такий метод дозволить Вам почути себе зі сторони, зрозуміти помилки та недоліки в своїй мові, а також згадати лексику на певну тематику.

Заведіть собі англомовний щоденник! Нехай це буде окремий акаунт в Instagram, куди Ви будете публікувати щоденно нові фото, розказуючи про свій день. Додайте креативності – вигадайте свій власний хештег, що буде об’єднувати всі Ваші фото з цієї поїздки, а кількість читачів буде стимулювати Вас перечитати текст перед публікацією.

Таким чином, навіть на морі, можна не тільки зберегти свій рівень англійської, а й значно покращити, обравши для себе 2-3 із запропонованих методів. Від себе хочеться Вам побажати, щоб вивчення англійської стало улюбленим заняттям, а все, що Вам для цього потрібно- це дрібка натхнення й креативні, а також веселі та легкі методи вивчення!

Шпакович Алина, викладач “Англійська Хелен Дорон”, Святошино, Київ