719 Views

Англійська для дітей: зроблено з любов’ю

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина виросла білінгвом, тобто, вільно володіла двома мовами, і другою мовою вибрали англійську – то шлях ваш лежить саме в центр Англійська Хелен Дорон.
Вивчення англійської мови за методикою Хелен Дорон є інноваційним методом навчання дітей іноземній мові – новим, ефективним і настільки яскравим, що кожен урок стає незабутньою подією для кожної дитини. І багато в чому не тільки завдяки вчителям-професіоналам, які щорічно проходять навчальні тренінги, але також і завдяки матеріалам, розробленим фахівцями для інтерактивного навчання.

Англійська з любов'ю

Вчителі, які працюють в центрах Англійська Хелен Дорон, відповідально підходять до підготовки занять. Це складний, але захоплюючий процес, завдяки якому кожен простий викладач може зробити зі звичайного уроку цікаву подорож у світ англійської мови, куди діти будуть відправлятися щоразу, як тільки переступлять поріг класу. Спеціально розроблені Освітньої Групою керівництва для викладачів допомагають будувати плани занять та подавати матеріал систематично з уроку в урок. Спираючись на них, вчителі самі для кожного заняття створюють нові, незвичайні матеріали, що привертають увагу дитини, придумують різні ігри та розваги, щоб захопити своїх учнів з першої хвилини нової подорожі.

Кожен місяць викладачі центрів збираються разом, щоб обговорити, поділитися, порадитися, іноді навіть похвалитися створеними матеріалами, розповісти про реакцію дітей на ту чи іншу гру, почути рекомендації методиста та старшого викладача, як можна ще більше вдосконалити навчальний процес.
Коли бачиш нетерпіння дітей, тільки-но вчитель привідкриває свій Magic box і, таємниче заглядаючи всередину, шепоче: “Look! What do I have here for you? “, коли чуєш захоплені вигуки учнів при вигляді цікавої, барвистої гри, яка захоплює настільки, що вони повністю занурюються в англомовне середовище, повторюючи спочатку абсолютно нові, а потім такі знайомі їм слова, розумієш, що методика Хелен Дорон дійсно працює. Результат і справді вражає!

У сучасному світі вразити чим би то не було уяву учнів є своєрідним викликом для викладача. Адже комп’ютерні технології настільки увійшли в наше життя, що ми самі не помічаємо, як наша дитина проводить тривалий час з планшетом в руках, граючи в гру хоч і англійською мовою, але все ж на самоті, сидячи нерухомо.

Завдяки методиці Хелен Дорон на уроці заохочується активність, діяльність, творчі ідеї. Діти можуть вільно проявляти себе. Практично у всіх курсах обов’язковою складовою уроку є пісні, що розвивають музикальність, дозволяють дітям танцювати, співати і радіти англійській мові!

Ось так, гра за грою, пісня за піснею – і англійська стає другою рідною мовою для спілкування, що дозволяє дитині вже з дитинства бачити світ, його мультинаціональність у всьому її різноманітті.

Олександра Лілія,
викладач навчального центру Англійська Хелен