Англійська для дітей та підлітків в місті Луцьк

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська мова для дітей в Луцьку

Наш навчальний центр навчає англійської дітей у Луцьку, вул. Єршова 11, ТРЦ Глобус, 2-й поверх. Курси «Англійська Хелен Дорон» запрошують на навчання дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу вже понад 40 років.

blank
blank

Спеціальні програми викладання англійської мови

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

На уроках англійської для дітей у Луцьку учні розуміють незнайомі слова та поняття з пояснень вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Методика вивчення англійської для дітей у Луцьку

Ми навчаємо дітей англійської мови, як рідної, створюючи комфортне англомовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Для того, щоб кожна дитина мала достатньо часу та можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 діток.

Увага учнів на заняттях англійської для дітей у Луцьку є живою та природною, не фіксується постійно на музичному треку, що звучить. Саме тому методику Хелен Дорон називають фоновим прослуховуванням, а не аудіо- або відео уроком.

Інноваційні навчальні матеріали Helen Doron English

Всі наші курси англійської для дітей у Луцьку розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання English та розвитку дітей. Навчальні матеріали та посібники продумані до найменших деталей аби досягти найкращого результату. 

Всі завдання, пісні, мультфільми, мобільні додатки створюються спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Оцініть і ви переваги Helen Doron English та запишіть вашу дитину до нашого центру англійської для дітей у Луцьку!

icon-1
Scroll to Top