12.04.2021

Навіщо ми використовуємо метод фізичної взаємодії?

blank

Перш за все розберемось, що це таке: 

Метод фізичної взаємодії розроблений в 60-70 роках професором психології Джеймсом Ашером. TPR (Total Physical Response) націлений на сприйняття мови через органи чуття і підходить для кінестетиківаудіалів і візуалів.  Суть методу полягає в запам’ятовуванні нових слів, фраз і лексичних конструкцій за допомогою жестів, виконання команд, пантоміми і гри. Наприклад, на слово ball ( «м’яч») діти зображують сам предмет і гри з ним. Таким чином можна вивчити величезну кількість слів, запам’ятовуючи їх асоціативно. 

Чому і як саме Helen Doron застосовує методику Джеймса Ашера

У всіх нас є три головних канали відчуттів – візуальний, аудіальний і кінестетичний, за допомогою яких ми отримуємо інформацію про світ. Як правило, один-два є домінантними, тому що канали розвинені нерівномірно. Традиційне шкільне навчання орієнтоване на аудіалів – сиди і слухай. Але справа в тому, що аудіали знаходяться в меншості.  

Навчання за методикою Helen Doron – мультисенсорне. Воно дозволяє включитися в мовне середовище дітям з різними типами сприйняття.Але один з основних моментів нашого навчання – рух! На заняттях ми рухаємося, торкаємося до предметів, танцюємо, граємо в крокодила, придумуємо рухи для граматичних правил і букв. І таким чином ми стимулюємо різні ділянки мозку, щоб знання краще закріпилися

Чим більше ми рухаємося, тим краще ми запам`ятовуємо!

Запишіться на безкоштовний урок!