Наші викладачі – серце “Англійська Хелен Дорон”, оскільки вони втілюють в життя нашу унікальну методику вивчення англійської мови, як рідної!

Всі наші викладачі успішно пройшли спеціалізований міжнародний тренінг. Вони мають право викладати в навчальних центрах мережі “Англійська Хелен Дорон” у всьому світі.

Олег Говоруха: керівник навчального центру, організатор сімейного відпочинку RainbowLand

Успіх будь-якого проекту – це віра в нього, велике бажання і дуже багато зусиль для його реалізації. Це моє кредо, яким керуюся! 

Моя історія розпочалася 12 років тому з однієї приємної випадковості. В мене є дві племінниці, вони живуть в Києві. Їм було по 3 роки, коли моя сестра вирішила відвідати з ними заняття англійської за всесвітньовідомою методикою Хелен Дорон, в одному з навчальних центрів міста. Приїхавши до сестри в гості, я був вражений тим, що побачив: мої племінниці бавилися в гру і при тому говорили лише англійською. Через деякий час ми з сестрою вирішили спробувати відкрити такий навчальний центр і в нашому рідному місті. Так у Львові з’явився перший навчальний центр, де навчали наймолодших діток від 3-х місяців до 18 років за методикою Англійська Хелен Дорон.

Цей бізнес ставав для мене стилем життя! Адже я  зрозумів, що мова йде про систему цінностей, яка дає можливість кожній дитині пізнати світ англійської!

Клопітка робота над різноманіттям дозвілля  для діток нашого центру привела мене до ще однієї ідеї – проведення сімейного відпочинку із елементами навчання. Перший такий сімейний табір моїй команді вдалося організувати та провести влітку 2011 року. Його учасниками стали батьки та їх малюки з нашого навчального центру Англійська Хелен Дорон, що у Львові. Літній англомовний курс в Карпатах того року отримав неймовірні відгуки, і вже в 2012 році влітку ми запросили до участі діточок зі всієї України.

Вже 10 років поспіль за методикою Англійська Хелен Дорон ми працюємо на Зимових та Літніх таборах в Карпатах. Це був  перший в Європі сімейний табір для діток від 2 – х років за методикою Хелен Дорон. Щороку дітлахи  зі всієї країни мають змогу легко та природно на свіжому повітрі засвоювати англійську.

Кожен табір RainbowLand – це нова історія, нові пригоди та екскурсії, які цікаві як для малечі, так і для їх батьків. Запрошуємо кожного з вас відвідати табори у наших Карпатах, на Чорному морі у Болгарії та Екскурсійні програми у Львові. Це буде незабутній відпочинок для вашої сім’ї, проведений з користю для дитини. На вас чекатиме цілий комплекс концептуально поєднаних захоплюючих занять та святкових уроків. Ми будемо раді бачити кожного з вас на нашому таборі! 

Анна Вельган-Огродницька, 27 років

blankОсвіта : Львівський національний університет імені Івана Франка, філологічний факультет (кафедра української мови)

Я дуже рада, що уже понад 6 років маю змогу бути частиною великої команди Helen Doron та RainbowLand!

За час своєї роботи на посаді адміністратора досі не перестаю дивуватися яких високих результатів у сфері вивчення англійської здобувають наші юні учні, з яким задоволенням і запалом діти відвідують наші заняття!

Рада презентувати особливості та унікальність світової методики Helen Doron нашим клієнтам, та знайомити з сучасними й ефективними методами у вивченні англійської.

Це безмежне щастя бачити вдячні очі батьків та радісних дітей у наших навчальних центрах!

 

 

Олеся Васік, 22 роки

blankInternational Diploma in teaching the methodology of Helen Doron Early English

Освіта : Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет іноземних мов (англійська/французька мова та літератури)

4 роки  тому я  вперше побувала у школі Helen Doron. Саме тоді я зрозуміла, що це саме те, чого я хочу!

Раніше я навіть не підозрювала наскільки сильно можна любити те, чим ти займаєшся. Бо ж ніколи не  розглядала роботу  вчителя  саме під таким кутом. Я навіть не думала , що можна так полюбити іноземні мови, так зануритись у їх вивчення та методику викладання. Школа Helen Doron  повністю перевернула моє уявлення про навчання.  Суцільне задоволення спостерігати за тим, як твої учні  весело, швидко та з неймовірним захопленням сприймають увесь матеріал , що ти їм подаєш. Та це й не дивно, бо наші уроки значно відрізняються від тих, що ми звикли бачити у школі. Ви можете собі уявити урок,  під час якого ви граєте в ігри, співаєте, танцюєте і бігаєте наввипередки? 4 роки тому я, певно, навряд чи повірила б , що таке можливо, а зараз я й   сама маю можливість створювати подібні заняття – і це те, що я ціную тут найбільше – місце для фантазії та творчості.

А ще, тепер у мене величезне коло друзів. Так, бо кожен мій студент  одразу стає  другом.  Та й зрештою, діти –  це найбезпосередніша та найщиріша любов, яку ти обов’язково відчуєш уже на першому уроці. Неможливо залишитись байдужим до юних допитливих облич. А те, як вони навперебій розповідають тобі  свої останні новини – варте окремого допису! Обожнюю, коли на уроці невимушена атмосфера та можна від душі посміятись. Зазвичай, це лише допомагає навчальному процесу, викликає в учнів зацікавлення та піднімає настрій.

Бути зі студентами на одній хвилі – це правило, якого я дотримуюсь ось уже декілька років  і яке допомагає мені краще розуміти моїх учнів та те,  чого вони хочуть.  А також, це ще й дуже весело! ?

Моя робота – це моє хобі,захоплення, місце для самовираження та розвитку. Мої учні – це мої маленькі та вже зовсім дорослі ( з їхніх слів) друзі. Здається, ось тут я знову переконуюсь, що я саме там , де маю бути!

Устиченко Катерина, 27 років

blankInternational Diploma in teaching the methodology of Helen Doron Early English

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка факультет іноземних мов ( англійська/ німецька мова та література )

Вже майже два роки я викладаю за методикою HelenDoron. Наші уроки це завжди сміх, радість , дружня атмосфера та цікаве навчання.  Ми не лише вивчаємо іноземну мову, а й ділимось своїми емоціями та разом пізнаємо світ навколо нас.

Раніше, ніколи б не могла подумати , що  викладання англійської для дітей може бути таким цікавим і для мене! Спілкуючись з ними , починаєш переймати і їхню здібність радіти простим речам та бачити магію навіть у простому фокусі.

Приємно дарувати їм таку радість та пишатись тими знаннями які вони черпають від мене!