blank

Болехівська Наталія, викладач англійської мови у Львові

Завжди думала, що буду працювати перекладачем, адже навчалась 4 роки на факультеті перекладознавства у Львівському державному університеті безпеки та життєдіяльності, але вирішила спробувати себе у роботі з дітками. Потім ще 1,5 роки магістратури, але вже за напрямом філологія. І ось я частинка сім’ї Helen Doron вже понад 4 роки. Працюю починаючи від дрегонів – закінчуючи PWE. Що для мене Helen Doron? Це улюблена робота і сім’я, де я більше отримую ніж віддаю. Це бачити крутий результат кожної дитини, навчати їх і вчитися нового у них. Я пишаюсь, що працюю з командою професіоналів і тим, що ми робимо дітей щасливішими. With Love, Helen Doron English ❤️

blank

Місюрка Ангеліна, викладач англійської мови у Львові

Освіта: Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність “ Мова та література”, кваліфікація “Філолог. Викладач англійської та німецької мов і літератури”.

Дуже люблю дітей, тому і влаштувалася на роботу в Helen Doron. Мені дуже комфортно працювати в навчальному центрі, адже тут найкращий колектив і усі дуже професійні викладачі. Мені також подобається методика викладання Helen Doron та індивідуальний підхід до кожної дитини. Я рада, що маю змогу бути частиною команди Helen Doron.

blank

Ірина Смаль, викладач англійської мови у Львові

Освіта: Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність “ Мова та література”, кваліфікація “Філолог. Викладач англійської та німецької мов і літератури”.

Ще під час навчання Ірина вирішила, що хоче навчати дітей, розвивати в них здібності, та заохочувати їх до вивчення мов, а також удосконалити свої навички та здобути професійний розвиток.

Робота: Мені пощастило, адже я навчаю дітей в компанії “Англійська Хелен Дорон”. Активна взаємодія всіх учасників навчального процесу, створює програму навчання максимально цікавою та не втомлює дітей. Спілкування з дітьми приносить мені задоволення, а щирі дитячі посмішки та хороші результати надихають і дають стимул розвиватись.

blank

Магеровська Марта, викладач англійської мови у Львові

Освіта: Львівській національний університет ім. Івана Франка. Факультет іноземних мов, бакалавр англійської та німецької мови та літератури.

Додаткова освіта: Отримала диплом міжнародного зразка, який дозволяє викладати за методикою Англійська Хелен Дорон наступні курси: Fun with Flupe, More Fun with Flupe, Jump with Joey, More Jump with Joey. Отримала сертифікат міжнародного зразка, який дозволяє викладати курс Baby Best Star.

“Насолоджуюсь роботою в Helen Doron English, адже дуже люблю дітей. Надихаюсь їхніми успіхами і намагаюсь передати якомога більше знань.”

blank

Катерина Міськів, викладач англійської мови у Львові

Ще змалечку я почала вивчати англійську мову і вже тоді так сильно її полюбила. Будучи ще не в дуже свідомому віці я вирішила, що пов‘яжу своє життя з цією чудовою і чи не найнеобхіднішою мовою сьогодення. І все задумане здійснилося – я вступила в обраний ВНЗ за спеціальністю «Англійський переклад», проте ще з першого курсу знала – я Вчитель. Про міжнародну школу викладання англійської мови Хелен Дорон я дізналася зовсім випадково, але велике бажання працювати з дітками у прогресивній компанії привело мене саме сюди. Тут класно, очі діток світяться від щастя, вони з радістю біжать на заняття, а улюблений мультик про Флупа змінює навіть найгірший настрій у найдощовитіший день) Я поки працюю перший рік, але розумію Helen Doron в моєму серці і серці моїх студентів надовго.