Наші викладачі – серце “Англійська Хелен Дорон”, оскільки вони втілюють в життя нашу унікальну методику вивчення англійської мови, як рідної.

Всі наші викладачі успішно пройшли спеціалізований міжнародний тренінг. Вони мають право викладати в навчальних центрах мережі “Англійська Хелен Дорон” у всьому світі.

Криштофович Тетяна, викладач англійської мови у Львові

 

Криштофович Тетяна, викладач англійської мови у Львові

Освіта:

Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради, спеціальність “Початкова освіта та англійська мова”

Прикарпатський Національний  Університет  ім В.Стефаника, спеціальність” Середня освіта та англійська мова”

Додаткова освіта: дипломи міжнародного зразка, які дають право викладати за методикою Хелен Дорон наступні навчальні програми: Fun with Flupe, More Fun with Flupe, Jump with Joey, More Jump with Joey.

 

 

ННастя Шостак, викладач англійської мови у Львовіастя Шостак, викладач англійської мови у Львові

Викладаю в Helen Doron для маленьких діток і водночас навчаюся в університеті за спеціальністю «Англійський переклад». Ще змалечку в мене виник інтерес до вивчення англійської мови. Згодом я зрозуміла, що потрібно ділитися цим досвідом з маленькими дітками. Класний керівник, ще зі школи мені говорила, що я обов’язково маю бути вчителем. Так і сталося! І я завдячую цим міжнародній школі викладання англійської мови Helen Doron. Коли ти бачиш, що дітки спішать до тебе на урок – це стає великим щастям і дає тобі стимул розвиватися ще більше.

 

 

 

blank

Катерина Міськів, викладач англійської мови у Львові

Ще змалечку я почала вивчати англійську мову і вже тоді так сильно її полюбила. Будучи ще не в дуже свідомому віці я вирішила, що пов‘яжу своє життя з цією чудовою і чи не найнеобхіднішою мовою сьогодення. І все задумане здійснилося – я вступила в обраний ВНЗ за спеціальністю «Англійський переклад», проте ще з першого курсу знала – я Вчитель. Про міжнародну школу викладання англійської мови Хелен Дорон я дізналася зовсім випадково, але велике бажання працювати з дітками у прогресивній компанії привело мене саме сюди. Тут класно, очі діток світяться від щастя, вони з радістю біжать на заняття, а улюблений мультик про Флупа змінює навіть найгірший настрій у найдощовитіший день) Я поки працюю перший рік, але розумію Helen Doron в моєму серці і серці моїх студентів надовго.

 

 

blank

 

Олена Смульська, викладач англійської мови у Львові

Освіта: Дрогобицький національний педагогічний університет ім. Івана Франка «Англійська мова і література»(магістр)

Львівський національний університет ім. Івана Франка «Українська мова і література»(магістр)

Викладаю англійську вже близько 4-ох років. Люблю свою справу понад усе. Не зупиняюся на половині шляху і даю цього робити учням. У викладанні найбільше подобаються люди і розуміння того , що я можу бути корисною для когось. Це мотивує розвиватися і працювати на результат!