Відгуки про школу англійської для дітей Львів Франківський район

No Title

Rated 5 out of 5
18.05.2020

Моїй дитині 1 рік і 10місяців,і ми вже ходимо на англійську Helen Doron більше як пів року. Всі довкола з нас потішались і говорили що це зарано, навіщо Вам це, що дитина ще навіть не говорить і дарма будете витрачати гроші!!!!
Скажу так головне капіталовкладення в житті це дитина!!!! І я ні на хвилину не шкодую що віддала дитину на англійську, тому що можливо ще і не говорить дитина, але все що я прошу на англійській показати , чи зробити дитина мене розуміє і все виконує і показує!!! Заняття дуже цікаві і різноманітні і проходять в формі гри. І тому моя дитина із задаволенням біжить на них.
Також це заняття не тільки для дітей, а ще цікаво і для молодих мамусь і татусів. Тому що я вчила французьку мову, а тепер з дитиною вивчаю англійську!!!))))

Олена

No Title

Rated 5 out of 5
23.10.2019

Моя донька, Вікторія, відвідує Helen Doron English, що на Південному, уже десятий рік. Сказати просто, що я задоволена успіхами свої дитини – це означає нічого не сказати. Для мене головне не завчити англійські слова та фрази, а не боятись спілкуватись. За весь період навчання моя донька показала відмінні результати, а доказом цього є міські олімпіади з английської мови, на яких вона посідає перші місця. Вікторія вільно спілкується англійською, у неї бездоганна вимова. Доньці дуже цікаво на заняттях з однолітками – підлітками. Я дуже вдячна нашим викладачам не тільки за те, що дали знання моїй дитині, але й за те, що привили любов до англійської мови.

Тетяна

No Title

Rated 5 out of 5
18.06.2019

Моїй доньці Марії зараз 7 років. Коли їй було 1 рік і 9 місяців ми почали відвідувати заняття у школі Хелен Дорон. Сказати, що дитина задоволена – нічого не сказати! У 2 роки Марія говорила вже повними реченнями. У школі Хелен Дорон моїй дитині прищепили величезну любов до англійської мови. Зараз вона в першому класі і її знання з іноземної мови суттєво відрізняються від знань однокласників. Дуже вдячна, що ми маємо таку можливість навчати наших дітей найкращою методикою в світі. Раджу всім!!!

Оксана

No Title

Rated 5 out of 5
16.05.2019

Заняття проходять в цікавій для дітей формі: різноманітні креативні завдання, ігри, співи. І все це лише англійською! Моїй дитині подобавється, а це для мене найголовніше.

Оксана

Написати відгук