Відгуки про школу англійської для дітей Львів Сихів

No Title

Rated 5 out of 5
17.12.2019

Двоє моїх дітей в захваті від Англійська Хелен Дорон! Колосальні результати завдяки чіткій та досконалій методиці і, звичайно, вчителям, які щоразу готують цікаві, насичені, веселі уроки! Ви – молодці! Дякую)

Наталя

No Title

Rated 5 out of 5
30.09.2019

Мій син відвідує англійську Helen Doron на Сихові 3 роки. Заняття, окрім іншого, дають йому соціалізацію в суспільстві. Він вчить не тільки англійську, а й поведінку серед друзів, вчиться будувати відносини з однолітками. Заняття дуже цікаві та динамічні, відбуваються у формі навчальної гри, діти співають, активно працюють в яскравих робочих зошитах, спілкуються і грають англійською – це дає добрий старт в нашому непростому житті)! Дуже задоволена)

Анна

No Title

Rated 5 out of 5
13.07.2019

Мій син відвідує Англійська Хелен Дорон, що на Сихові. Коли син пішов в школу, почалися домашні роботи із англійської мови (вдавалося дуже важко). Почали ходити в Хелен Дорон і дуже задоволені результатом навчання. Дитина вивчила багато слів і не боїться говорити англійською мовою. Дитина охоче йде на заняття. Головне, що йому подобається. Я дуже задоволена навчанням, ставленням до дітей. Викладачі вміють знайти підхід до дітей. Я рекомендую Хелен Дорон тим, хто бажає своїй дитині полюбити вивчення англійської мови!

Юля

No Title

Rated 5 out of 5
15.05.2019

Заняття проходять в цікавій для дітей формі: різноманітні креативні завдання, ігри, співи. І все це лише англійською! Моїй дитині подобавється, а це для мене найголовніше.

Оксана

Написати відгук