Про центр

Англійська для дітей у Львові

В самому центрі міста Львова, на вулиці Зарицьких, 18/3, дітки мають унікальну можливість вивчати англійську мову з раннього дитинства — починаючи від 3-х місяців аж до 19-ти років. Саме цьому сприяє львівський навчальний центр Англійська Хелен Дорон.

Наш навчальний центр відкритий для кожного малюка. Ми готові завжди підібрати зручний для вас час занять. Англійська Хелен Дорон - це завжди весело, цікаво, незабутньо, а головне ефективно. Завітайте вже сьогодні в наш центр і отримайте своє перше безкоштовне заняття.

Перший учень записався на навчання у наш центр 14.04.2008 року. Відтоді такі заняття відвідує велика кількість маленьких студентів, для яких кожен урок є справжнім святом, сповненим веселощами та позитивом. А навчання через гру дозволяє якнайкраще малюкам пізнати світ англійською. Навчаючи дітей віком від 3-х місяців до 19-ти років, ми пропонуємо чітко складені програми, підібрані індивідуально під рівень знань дитини. Завдяки тому, що у групі навчаються до 8 осіб, кожна дитина може проявити себе та отримати максимальну увагу від викладача. Такий підхід сприяє найшвидшому засвоєнню мови, особливо розмовної англійської.

У нас навчають діток професійні викладачі, адже вони проходять спеціалізований міжнародний тренінг, саме на ньому вони отримують унікальні знання і вміння працювати з дітьми від 3-х місяців до 19 років.

Ми дбаємо про комфорт наших маленьких студентів. Саме тому стараємося зберігати домашній затишок у нашому навчальному центрі. Він починається від холу, де своїх діток чекають батьки під час занять, до тематично розмальованих класів, куди малюки із задоволенням поспішають на урок.

1 травня 2013 року відбулася грандіозна подія в житті навчальних центрів Англійська Хелен Дорон у місті Львові. Ми відсвяткували 5 річчя методики у Львові. Це був цілий комплекс подій, який тривав у місті з травня до вересня 2013 року.Наш центр має свою особливість, маленьку родзинку – це систематичне проведення різноманітних свят. Один місяць – одне свято, одна несподіванка і щось завжди новеньке. Всі свята мають свою концепцію і свою тематику та супроводжуються відповідним хенд мейдом. Кожне святкування – це новий сюрприз і дітки з нетерпінням чекають на таке дійство у навчальному центрі Англійська Хелен Дорон

У 2011 році наш центр провів перший в Україні Літній англомовний табір в Карпатах для дітей від 2-х до 14 років. Назву для нього придумали самі діти і тепер вона відома всім як RainbowLand. Вже 5 років цей проект є популярний серед маленьких студентів Англійська Хелен Дорон. Протягом цього часу Англомовний табір RainbowLand відвідало понад 700 сімей. Діти та їх батьки взимку та влітку з’їжджаються в мальовниче карпатське селище Славське зі всієї України: Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Дрогобича.

Саме тут малюки під час канікул природно через танці, співи ігри на свіжому повітрі вивчають англійську за методикою Хелен Дорон. В рамках проекту RainbowLand наш центр також організуває Екскурсійний англомовний курс у місті Львові – Lions’Legend. На діток під час цього проекту чекають незабутні екскурсії, що поєднуються з веселими забавлянками і все це англійською, і все в старовинному місті Лева! Та на цьому розвиток сімейного відпочинку з Англійська Хелен Дорон не закінчується, адже RainbowLand готує для діток ще багато нового та цікавого.

Окрім пізнавально-розважальних проектів для дітей ми із задоволенням беремо участь у багатьох соціальних програмах нашого міста. Так за останні роки ми навчали дві групи малозабезпечених діток англійської мови, проводили акції для неповносправних малюків з інтернатів. Ці діти почали відчувати впевненість у собі, і ми ще раз довели, що навчатися за методикою Хелен Дорон може кожен, тут не мають значення фізичні вади розвитку, важливе – тільки бажання.

Наш навчальний центр відкритий для кожного малюка. Ми готові завжди підібрати зручний для вас та вашого малюка час занять. Англійська Хелен Дорон це завжди весело, цікаво, незабутньо, а головне ефективно. Завітайте вже сьогодні в наш центр і отримайте своє перше безкоштовне заняття.

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку