2878 Views

За кулісами курсу BBS – як проходить навчання для немовлят

Англійська для дітей, котрим виповнилося кілька місяців? Що за нісенітниці? Та вона ще сидіти не вміє, що вона там розуміє? Так ще ж українською не говорять, для чого їм та англійська? А що ви там з ними робите? В такому віці – це просто знущання над дитиною. Саме таку реакцію я зустрічаю від КОЖНОЇ людини, якій розповідаю, де і з ким я працюю. 

Давайте познайомимося. Мене звати Тетяна і я викладаю англійську в школі Helen Doron шостий рік. І буду відвертою, коли починала працювати теж скептично ставилася до англійської для дітей у кількамісячному віці. І чесно скажу, дуже боялася малечі такого віку, адже вони можуть розповзтися по класу як мурашки, вони ще не розуміють, що прийшли на урок. Але три роки тому в моєму житті таки з’явився він – курс BBS. І це була любов з першого погляду ще й, на превелике моє щастя, взаємна.

А тепер спробуємо розібратися як проходять заняття з англійської  з дітьми 3-15 місяців. Baby’s Best Start уроки – це пізнавання світу через ігри, музику, танці. В середньому на  кожному занятті від 15 до 20 активностей.

А тепер рахуйте: кожен урок триває 45 хвилин. Тобто приблизно кожних 3 хвилини ми займаємося новим видом діяльності. Таким чином маленькі «мурашки» не встигають розповзтися, адже з магічної коробки постійно з’являються нові штуки, які шуршать, пищать, світяться, стукають. Вони великі та об’ємні, до всього можна доторкнутися руками (а інколи й ногами ), на кожну кнопку натиснути, кожну детальку відірвати і приклеїти назад. Тобто наші уроки – це ніщо інше, як розвиваючі заняття, тільки тут іде подвійна користь. Окрім того, що дитина всебічно розвивається, вона ще й вивчає англійську. Навіть якось важко сказати, що вивчає. Вона просто поглинає її, сприймає, як другу рідну.

Що ж ми робимо на занятті?

  1. Розвиваємо дрібну моторику, а це як відомо, сприяє розвитку інтелекту, логічного мислення, координації, спритності, уваги, ну і звичайно мови. Наприклад: перекладаємо квасолинки з однієї чашки в іншу і рахуємо їх, відкриваємо і закриваємо маленькі дверцята, доторкаємося до карток з різною поверхнею: шершаві, гладенькі, колючі, пухнасті.
  2. Розвиваємо почуття ритму. Уроки наповнені піснями і кожна з них виконується у різному стилі. Кожне слово пісні відповідає певному рухові. Тому маємо собі таку дискотеку для найменших. Малеча обожнює плескати в долоні, тупати ногами, крутитися, нахилятися, стрибати. Одним словом рухатися.
  3. Вчимося рахувати. І як показує практика, англійською вони починають рахувати раніше, ніж українською. Цифри англійською звучать легше. Та і як тут не почнеш раніше рахувати, коли сьогодні рахуємо м’ячики, завтра кроликів, післязавтра каштани. В наших центрах просто безліч всього. А ще найголовніше, ми не встигаємо дітям набриднути з іграшками, адже щоуроку вони інші.
  4. Вивчаємо мову жестів. Тож зовсім не варто переживати, що дитина ще не вміє говорити. Зате вона жестами може показати, що це рибка, а це корова, це м’яч, а це дякую.
  5. У нас навіть є раннє читання. Не лякайтеся, це лише опція, якщо у батьків є бажання займатися цим вдома, то ми вводимо його на уроці. На великих картках надруковані слова, які ми вивчаємо і дитина візуально запам’ятовує, як виглядає те чи інше слово і може їх розпізнавати. Перевірено на власних учнях, це діє.
  6. А ще обов’язково хочеться відмітити, що курс Baby’s Best Start – це чудове проведення часу мами з дитиною і встановлення неймовірного зв’язку. Мама і дитина на одній хвилі. Ми разом повзаємо, кружляємо, обіймаємося, робим різні масажі разом із віршиками, пускаємо бульбашки і перевертаємося з ніг на голову. Не побоюся цього слова, наш урок –  це свято мами з дитиною. Вони весело проводять час з безумовною користю.

Це лише частинка нашого закулісного життя. Звичайно зрозуміти весь смак допоможуть лише самі заняття. Як кажуть, краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Тож замість того, щоб дивуватися для чого воно потрібно, приходьте і переконаєтеся, що цим дітлахам можна лише позаздрити. Легший і веселіший спосіб вивчити англійську мову ну просто важко уявити. 

З нетерпінням чекаємо вас на заняття разом з малючками!

Степанюк Тетяна, Святошин