1184 Views

Важливість навчальних матеріалів при вивченні англійської з Helen Doron English

діти з рюкзаками

Настав день, коли ви прийняли рішення записати вашу дитину на навчання в навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» і адміністратор вам повідомляє, що крім оплати за заняття, вам обов’язково потрібно оплатити рюкзак з повним набором для вивчення англійської мови. Чи є це дійсно обов’язковим?

Безсумнівно!

Як ви знаєте, методика вивчення англійської в центрах Helen Doron English базується на методі занурення в мовне середовище. Тому, важливим є саме «занурення», а не просто відвідування занять. Протягом кожного уроку діти розвивають всі чотири необхідних навика: вони пишуть, читають, розмовляють англійською мовою та вчаться сприймати її на слух. Але заняття тривають лише дві-три години на тиждень. Якщо ви хочете для вашої дитини кращих успіхів, необхідно зрозуміти, наскільки важливим є розвиток цих навиків в інші дні тижня.

Англійська має стати не просто «відвідуванням занять», вона має оточувати вас, бути поруч, бути доступною і цікавою, бути корисною і потрібною щоденно. При такому комплексному підході до навчання на заняттях і вдома, дитина наближається до сприйняття мови як в англомовному середовищі. Саме за це ви платите гроші, купуючи сет навчальних матеріалів Helen Doron English.

Що ви отримуєте з покупкою рюкзака?

По-перше, це – книги. Вони розроблені лінгвістами і викладачами окремо для кожного курсу, з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Вони є яскравими, цікавими, містять велику кількість завдань для закріплення того матеріалу, який студенти проходили на занятті. Проглядаючи книги, ви маєте змогу бачити, яку саме лексику вивчає ваша дитина та опрацьовувати її вдома, задаючи запитання.

В більшості курсів Helen Doron English є можливість завантажити спеціальні додатки для роботи над книгами або просто для закріплення матеріалу вдома. Наприклад, на курсі Jump with Joey, в книгах використовується технологія доповненої реальності. Тобто, завдяки додатку герої сторінок книги оживають, говорять, співають пісні. А для курсу Fun with Flupe був розроблений додаток-словник, де дитина може проглядати картинки вивчених на заняттях слів. Для курсу Polly reads and writes існує додаток, який допоможе дитині навчитись читати – Helen Doron Read.

Як бачите, створені всі умови для того, щоб вам та вашим дітям було цікаво працювати з книгами вдома, тож використовуйте це.

Унікальні онлайн можливості

По-друге, сет навчальних матеріалів включає доступ до унікального порталу Kangi club. Завдяки цьому у ваших дітей є можливість щоденно чути англійську та використовувати її у формі гри. Саме за допомогою додатку ви можете включати відео та пісні, які викладачі використовують на заняттях. Тільки завдяки щоденному прослуховуванню аудіо- та відеоматеріалів діти запам’ятають лексику якнайкраще. Вони будуть наспівувати пісні, будуть засвоювати фрази з мультфільмів чи з аудіо, а потім використовувати їх у розмові. Також, на сайті є неймовірна кількість різноманітних ігор для запам’ятовування слів, розвитку навиків читання, письма, сприйняття на слух. Діти будуть раді можливості пограти і проявити свої знання, але ми з вами розуміємо, що це – не просто ігри, це – необхідні матеріали для вивчення мови.

Саме так відбувається занурення в англомовне середовище, коли щоденно та систематично проводиться маленька та приємна робота над словниковим запасом. Спеціалісти компанії «Англійська Хелен Дорон» провели неймовірну роботу для того, щоб студенти мали можливість комплексно вивчати англійську і отримувати від цього задоволення!