1546 Views

Компетенціі мабутнього і до чого тут англійська мова?

Визначити,  які саме професії з’являться в найближчому майбутньому  складно, але можна припустити, що людина буде володіти великим набором різних компетенцій. 

За останніх 100 років безліч професій відійшли в невідворотне минуле, зокрема: кольщики льоду різали його на замерзлих озерах. Утворені куби доставлялися замовникам і використовувалися для зберігання продуктів. Ліхтарники запалювали вогонь у ліхтарях і до винаходу електричних ламп були потрібні практично по всьому світу. До появи кеглеустановлювальних машин кеглі для боулінгу розставлялися вручну. Всі ці професії стали історією і більше ніколи не повернуться.

Що ж на нас чекає у майбутньому? 

На конференції «Graduate 2016» прозвучала цифра – 66%. Саме стільки професій зникнуть в найближчі 10-20 років на думку фахівців, що займаються прогнозуванням ситуації на ринку праці

Також вважається, що до 2030 року з’являться близько 200 нових професій, серед них:

  • ІТ медик
  • Біоінженер
  • Нанотехнолог
  • Спеціаліст по створенню віртуальноі реальності 
  • Архітектор інтелектуальних систем управління

Сучасним дітям доведеться жити у високотехнологічному світі, швидкість зміни інформації в якому збільшується в останні роки з геометричною прогресією. У більшості випадків, щоб бути конкурентно спроможними людям необхідно володіння англійською мовою. Знання англійської мови – це показник   мобільності в сучасному світі. Престижну роботу набагато легше знайти тим, хто володіє іноземною мовою.

Коли ж  найкраще починати вивчення англійської мови?

Звісно з дитинства! Вважається найсприятливіший період для вивчення іноземних мов саме дитинство. В цей час сприйняття до вивчення мов –  найвища , а чим старшою стає людина тим складніше їй засвоювати нову інформацію. Дитячий мозок зростає як у розмірі, так і в кількості нейронних зв’язків до 6-річного віку, саме тому  важливо якомога раніше стимулювати розвиток нейронів , допомагаючи дітям розвивати їх потенціал.

При виборі школи  англійської мови для дітей, потрібно бути максимально уважним і знайти  таку, де навчання відбувається легко, невимушено і  весело.

Саме такою являється школа Англійська Хелен Дорон

Уроки англійської мови для дітей  проходять за методикою вивчення іноземної мови як своєї рідної. Діти повністю занурюються в англомовне середовище і з легкістю запам’ятовують і вживають мовні конструкції, так ніби вони говорять рідною мовою.

 Все це відбувається через велику кількість інтерактивних ігор, наочних матеріалів, пісень і спілкування зі своїми однолітками.  Можна з упевненістю сказати, що сьогодні англійська в Україні і світі по-справжньому актуальна і тенденція іі вивчення буде тривати доти, поки не стане звичайним явищем.

Існує думка, висловлена сучасними футурологами, що з часом мовний бар’єр буде поступово втрачатися і людство перейде на спілкування однією мовою – англійською. Управління світовим бізнесом здійснюється переважно в фінансових центрах Великої Британії і США, англійська давно стала офіційною мовою торгівлі. І ви ж маєте вміти знайти спільну мову з людьми в усьому світі, чи не так?

У світі близько 400 мільйонів носіїв мови, але розуміють і говорять англійською близько 1,6 мільярда чоловік. Це більш ніж чверть усього населення землі – саме тому вивчення англійської мови дітьми  в ранньому віці допоможе їм в формуванні нових навичок і компетенцій та їхній майбутній професійній діяльності .

Викладач Англійська Хелен Дорон, Катерина Кривенко.