1279 Views

Підведення підсумків: новорічні сувеніри, бажання та обіцянки

photo-christmas-tree

Різдвяний адвенткалендар. День тридцятий перший

В цей день світ наповнюється планами, очікуваннями, мріями і резолюціями. А хочете, щоб всі ваші бажання точно збулися?  Давайте разом мріяти і правильно загадувати бажання.

Почніть з подяки

Перш ніж про щось попросити, потрібно дуже ретельно обміркувати те, що вже є. Створіть “Зошит подяк” і впишіть у нього якнайбільше того, що у вас є. Починайте кожний пункт зі слова «Дякую». Пишіть про звичайні речі теж, наприклад, «Дякую, що прокинулася здоровою, і мої родичі живі й здорові». Тільки розвантаживши енергію подяки, можна підходити до загадування бажань.

Щоб згадати побільше приємного, що з Вами відбулось у цьому році, використовуйте memorabilia – речі, які нагадують про якись моменти Вашого життя.

Santa Claus memorabilia

Учитель географії Жан-Гай Лакер володіє більш ніж 25 000 сувенірами (ілюстрацій, фігурки та ін), присвяченими Санта Клаусу. Це найбільша у світі колекція пам’яток Санта Клауса.

Формулювання бажань

Кожне бажання можна розкласти на чотири складових:
1). Я знаю, чого хочу (я хочу вивчити англійську мову);
2). Чому це хочу (бо не розумію, що говорять закордоном);
3). Для чого це хочу (щоб почуватися впевнено і мати більше можливостей);
4). Я приблизно розумію, як цього досягти (прямо зараз вивчити нове слово, прослухати аудіо чи записатися на курси англійської).

Якщо від цієї формули відняти план досягнення, то замість бажання вийде мрія. У ній дуже багато цінності, але немає розуміння, як її досягати. Просто “хотілки” зазвичай не реалізуються.

Дитячі, підліткові й дорослі бажання

Бажання дитини
Ці бажання про взяти чи отримати: я хочу нові туфлі, нову машину, новий будинок. Завдяки цим бажанням ми розуміємо, що улюблені цим світом.

Бажання підлітка
Тут вже домінує «брати-давати». Я хочу щось зробити, щоб отримати схвалення, похвалу. Я хочу створити велике підприємство, щоб тато сказав, що його син. Підліткові бажання нам теж потрібні, ми так звикаємо, осилюємо найважчі ситуації.

Бажання дорослого
Інший тип бажань – зробити щось для інших, а не для власної вигоди. Загалом, щось створити, розвинути, комусь послужити. Наприклад, я хочу створити велике підприємство, щоб створити робочі місця.

Класно, якщо у Вашому списку з 10 бажань: 8 дорослих та 1-2 дитячих і підліткових.

Візуалізація бажань

Коли ми тримаємо бажання в голові, нам потрібно дуже багато енергії, щоб їх утримати, а коли ми вивантажуємо їх в карту або щоденник бажань, то у нас вивільняється енергія на їх виконання.

На Новий рік спробуйте прикрасити ялинку чи якесь місце фото з найяскравішими, позитивними моментами з вашого минулого та візуалізувати мрії.

photo-christmas-tree

 

Новорічне фото

Хлопчик Paul та дівчинка Millie вирішили привітати бабусю Granny Fix, подарувавши своє фото у новорічній рамці, яку зробили власноруч.

Fingerprint Christmas Lights Frame

The kids can make this frame for their families this Christmas!https://fun-a-day.com/christmas-gifts-kids-make-fingerprint-frames/

Опубліковано Fun-A-Day Четвер, 8 листопада 2018 р.

Ми з теплом і вдячністю згадуємо 2018 і впевнені, що наступного року наша сім’я маленьких англоманів стане більшою, а ваші відгуки ще більш надихаючими!

Канікули – це завжди добре. Але відпочинок – не привід забути про важливість прослуховування аудіо з наших курсів. Регулярність – запорука успіху у вивченні англійської мови.
Ми чекаємо вас в новому році: повних сил і готових підкорювати нові вершини у вивченні англійської мови.

Більше ідей для вивчення англійської мови взимку