565 Views

Про важливість відпрацювань пропущених занять

Ось поступово настає пора, коли і діти, і батьки починають хворіти. На жаль, уберегти себе і дитину від цього досить складно. І як наслідок, багато діток пропускають заняття англійської мови саме з цієї причини. Безумовно, не варто вести дитину на заняття, коли вона почуває себе погано, адже наша спільна мета: навчити мові, роблячи це весело, а коли дитині погано, то результату від такого заняття не буде.

Заняття англійської мови

На щастя, школи англійської мови Хелен Дорон пропонують систему відпрацювань пропущених уроків. Працює це таким чином: коли Ви розумієте, що на заняття не вийде прийти, то слід повідомити про це в навчальний центр для того, щоб адміністратор міг запросити на відпрацювання інших діток в вашу групу, адже трапляється так, що групи повністю заповнені, але відпрацьовувати і учням інших груп тож необхідно. Саме тому слід повідомляти адміністраторів про ваші плани.
Після того, як дитина одужала і готова до занять, то адміністратор Вам обов’язково нагадає про відпрацювання. І Ви можете наперед записатися на кілька днів вперед. Можна не тільки до свого викладача, а в будь-яку іншу групу такого ж курсу і віку, або на курс раніше (таким чином ви повторите те, що вчили рік тому). Будь-яке з таких відпрацювань безумовно матиме результат. Тому не варто нехтувати відпрацюваннями. Не позбавляйте своє чадо насолодитися щасливими і веселими митями на наших заняттях.

Але є зворотний бік цього питання. Я впевнена, що всі викладачі навчальних центрів Англійська Хелен Дорон порадять вам не намагатися відпрацювати всі заняття за короткий термін, так як тоді дитина буде відчувати втому і рано чи пізно скаже, що не хоче йти на заняття. А причиною цьому буде тільки те, що занадто багато навіть самого хорошого може викликати негативну реакцію. Найоптимальніший варіант приходити 2 рази на тиждень на заняття в свою групу і на одне відпрацювання (бажано не в день основного заняття). Ситуація зі школярами може трохи відрізнятися.

Дивиться мультфільми, грайте, співайте і робіть все це використовуючи англійську і любов.

Катерина Бершак,
Викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон