556 Views

Як підвищити інтерес і мотивацію дитини до англійської?


Англійська Хелен Дорон дає Вам кілька порад, які допоможуть підвищити інтерес Вашої дитини до вивчення іноземної мови.

Звичайно, головними вчителями Ваших діток, є Ви самі. Для дитини нічий авторитет не є настільки важливим, як авторитет його тата та мами. Але тут важливо не перестаратися з настановами і спробами зайнятися з дитиною англійською.

Ось кілька порад, які допоможуть підвищити інтерес Вашої дитини до вивчення іноземної мови.

  • Вибирайте викладача, який подобається в першу чергу Вашій дитині. Звичайно, він повинен відповідати критеріям батьків (бути хорошим педагогом, відмінно знати мову, любити і вміти знаходити підхід до діток), але якщо Ваша дитина не знаходить спільну мову з новим вчителем або з якоїсь причини негативно ставиться до нього, слід прислухатися і замислитися про іншу кандидатуру.
  • Цікавтеся успіхами. Завжди запитуйте, як пройшло заняття, що на ньому сподобалося, що було цікавого і нового, покажіть, що Вам важливі його досягнення.
  • Вибирайте цікаві методи навчання. Діти обожнюють співати, танцювати, грати, дивитися фільми, малювати і робити поробки. Навчальння в  центрах мережі Англійська Хелен Дорон ґрунтується саме на такій методиці, тому дітям завжди цікаво на заняттях і навіть граматика подається у вигляді ігор, змагань і постерів.
  • Грайте вдома. Існує безліч ігор, в які можна грати вдома, починаючи від простої гри в дочки-матері з ляльками, закінчуючи настільними іграми, бінго, лотто і «крокодилом». Просто не забувайте, що проходити вони повинні англійською мовою. Не виключенням є і комп’ютерні ігри, адже вони можуть бути і розвиваючими. Наприклад, на нашому порталі Кенгі Клаб, є ігри англійською для дітей різного віку.
  • Дайте дитині відчути себе важливою. Якщо Ви гуляєте в місті і бачите написи англійською або поїхали закордон, зробіть вигляд, що Ви не знаєте, як щось перекладається і дайте дитині шанс навчити Вас.
  • Вчіться разом. Запропонуйте зробити разом домашнє завдання, але не для того, щоб перевірити свого сина чи дочку, а щоб самим більше дізнатися і отримати пояснення від “знавця”.
  • Не забувайте заохочувати за успіхи і просто за старання. Дітям дуже важливо бачити, що Ви ними пишаєтеся. Хваліть їх, цікавтеся ними і тоді все обов’язково вийде!

 

Строменко Ірина,
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон