570 Views

Наші малюки і мультфільми від Helen Doron

Кожен, хто коли-небудь стикався з методикою Helen Doron, знають, що оновлені курси супроводжуються не тільки аудіо матеріалами, а й мультфільмами, які дуже подобаються нашим маленьким студентам.

Я, коли була новим вчителем Англійська Хелен Дорон, переглянувши мультфільми вперше, була розгублена та збентежена, тому що мені насилу вірилося, що діти двох, трьох, чотирьох років зможуть розуміти суть того, що відбувається на екрані. Але мої колеги і я слідували інструкціям і порадам, які даються всім новим вчителям на спеціальних курсах, і яке ж було моє здивування, коли через кілька місяців навчання, дітки звикли не тільки до уроків і знали лексику, а й завдяки методиці викладання розуміли англомовні мультфільми.

Можливо Ви думаєте: «Звідки вона знає, чи розуміють діти мультфільми?». Але так як на наших заняттях перегляд активний, тобто викладачі часто ставлять на паузу фільм і пояснюють складні моменти, задають питання діткам і на основі цих відповідей ми і отримуємо інформацію, на скільки все зрозуміло і доступно для студентів, які моменти необхідно ще пропрацювати і прояснити. Так, учні найчастіше відповідають на запитання вчителя не по-англійськи, але вони дають вірні відповіді, що свідчить про розуміння мови викладача, і все, що відбувається на уроці. Крім цього, у діток відсутні страх помилитися і  страх говорити іноземною мовою, а, як ми всі знаємо, це страхи номер один у людей, які починають вивчати іноземну мову в зрілому віці.
Ніколи не забуду свого щирого щастя, коли мої учні трьох років вперше обговорювали зі мною мультфільми і розповідали про моменти, які їм найбільше сподобалися.

Отже, моє особисте переконання: вивчати іноземну мову слід почати якомога раніше, не можна втрачати ні хвилини, поки дітки маленькі, вони сприймають цей процес як гру, і надалі англійська буде асоціюватися тільки з приємним проведенням часу, позитивними емоціями та спогадами, а це як раз те, про що мріють і вчитель, і батьки.
Катерина Бершак,
Викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон