852 Views

Музика допоможе


Коли ти працюєш з дітьми,ти ніколи не знаєш, як дитина почуває себе, коли приходить до класу. Можливо в неї болить животик, чи вона не доспала або й взагалі не спала, можливо погода погана…

Діти вразливі і дуже чутливі. Але не бійтеся – в таких випадках найкращими ліками є музика.

Активна музика – це чудовий спосіб розважити дитину і підвищити її активність. І не важливо, що вона може навіть не танцювати – почувши знайому мелодію, вже піднімається настрій.

Активна або спокійна пісенька добре допомагає роботі в класі. Досвідчений викладач завжди уміло зможе використати мелодійні ритми собі в користь – коли треба розважити дітей, відволікти, зарядити азартом, а коли навпаки – заспокоїти, зосередити, всадити. Мелодія пісні – чудовий спосіб скорегувати роботу маленьких студентів непомітно, ніби чарівник.

При тім потрібно не забувати, що це і чудовий спосіб розважити дитину вдома. Знаючи пісню з занять, Ваш малюк підхоплюватиме її за межами навчального центру азартно і динамічно. Навіть закликатиме Вас підспівувати, може й пританцьовувати. В такому випадку, це свідчення того, що Вашій дитині дійсно подобається те, чим вона займається, що викладач зміг зацікавити і привити любов до предмету, який подає на заняттях. І це стосується не тільки англійської мови.

Інколи виникає ситуація, коли здається,що дитина зовсім не хоче сприймати або відтворювати матеріал, особливо – коли говорити про пісеньки з англійської. Але це не тому, що він або вона не хоче цього робити. Це відбувається тоді, коли дитина не розуміє, про що йдеться  в цій пісні. Тому на уроках викладач намагається пояснити дітлахам матеріал, використовуючи флешкарточки, ігри, книжки, реальні предмети.

Пісня допомагає дітям вивчити, що таке ритм, вивчити мінімум слів, граматику, вимову, і дитина може навіть не розуміти, що насправді вона вчиться, а не просто розважається.

Поведінка дітей кожного уроку різна, і через це кожен урок – унікальний. А ненав’язлива, улюблена пісня допоможе вчителю налаштувати всіх дітей на один лад. Бо ми, вчителі, намагаємось зробити так, щоб діти не просто відтворювали завчену пісню, а насолоджувались її виконанням.
Катерина Капелька,
викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон