1400 Views

Ми надихаємо дітей на пізнання світу англійською – майстер-франчайзі Наталія П’єц

Сьогоднішній наш співрозмовник – молода успішна жінка, яка володіє неабиякими здібностями. Наталія П’єц, майстер-франчайзі “Англійська Хелен Дорон” у Закарпатській та Чернівецькій областях встигає розвивати нові території, керувати у Львові колективом з майже 30 осіб, насолоджуватися віндсерфінгом і лижами, готувати смачненьке для двох своїх діточок і навіть інколи посидіти в тиші з хорошою книгою.

Наталія П’єц розповіла свою історію, як розпочинала свій бізнес та поділилася порадами щодо відкриття та розвитку власного навчального центру.

Наталія П'єць, Львов, Чернівці, Закарпаття

Майже 10 років навчальні центри “Англійська Хелен Дорон” працюють на Західній Україні, зокрема, у Львові. Як Ви прийшли в цей бізнес?

Я завжди цікавилася новими програмами і освітніми методами навчання дітей. Перше знайомство відбулося на німецько -українському проекті по впровадженню Монтессорі-педагогіки у навчальні заклади м. Львова. Проект тривав 8 років і впродовж усього цього часу я, як координатор та перекладач проекту, мала змогу неодноразово побувати у садках та школах Марії Монтессорі у Німеччині, переконатися у високій ефективності нестандартного методу виховання і навчання дітей. Тоді я зрозуміла, що маленька дитина володіє величезним потенціалом та нестримним бажанням самостійно розвиватися, пізнавати світ, навчатися із задоволенням. А головне завдання дорослих – створити таке розвивальне оточення, яке б давало “поживу”, потрібну для навчання.

Народження сина ще більше звернуло мою увагу на тему дитинства, розвитку. Я багато читала та цікавилася психологією раннього віку. “Революція в навчанні”, “Після трьох вже пізно” – мої настільні книги того часу. Моєму сину подобалося у воді – і ми займалися раннім плаванням; динамічна гімнастика викликала у нього нестримну радість і я придумала дотепного віршика, розповідала його і одночасно робила вправи з сином.

У 2008 році,  коли моєму синочку виповнилося майже 2 роки, я вирішила знайти для нього відповідні курси раннього розвитку в Львові, але…. не знайшла.  Тоді ж, будучи в гостях у своєї подруги з Польщі, я спостерігала за грою її дворічного сина та п’ятирічної доньки: вони гралися англійською, легко і весело! Як таке можливе?! Ми, дорослі, знаємо із власного досвіду, що вивчення англійської – справа нелегка, яка часто пов’язана із страхом, невпевненістю та зазубрюванням!

Виявилося, що у Польщі є унікальна школа “Англійська Хелен  Дорон”. Почала шукати її в Україні і знайшла аж в Одесі! Візит в Одеську школу вразив мене результатами: три-чотирирічні діти на динамічному і веселому занятті виконували завдання виключно англійською, відповідали на запитання англомовного викладача! Атмосфера була неймовірною. Тоді ж я помітила систему у роботі педагога: було зрозуміло, що викладач чітко знає, що робить, його мова була бездоганна, матеріал для заняття був підібраний відповідний, з врахуванням вікових особливостей дітей, позитивна підтримка та схвалення давали дітям ще більшого запалу. Ось школа моєї мрії. І я вирішила – бути їй у Львові!

Наталія П’єц

Відкрити власний центр для Вас було легко?

Звісно, були сумніви, що Англійську Хелен Дорон ще ніхто не знає у Львові, і чи будуть бажаючі привести до нас своїх дітей… – ці питання не давали спокою.

Проте, я ризикнула і не пошкодувала. Дуже швидко мої навчальні центри стали відомими, і до нас почали долучатися зацікавлені батьки, які, як і я колись, шукали якісний навчальний центр для своєї дитини.

Ви пам’ятаєте перше заняття у своєму центрі,  першого клієнта? Він ще займається у Вашому центрі? 

Звісно, перше заняття я пам’ятаю дуже добре. Воно відбулося 4 квітня 2008 року – маю фотографію цього видатного моменту. Скільки хвилювання, сміливості та бажання розвиватися, йти вперед! Перших учнів, півтора – дворічних малюків, я пам’ятаю дуже добре  – Сашка, Семена, Юстину, Тоню, та ін., вони й досі із задоволенням навчаються у нас, тепер вже на рівні Teen Success (Успішні Підлітки). Коли я чую їхню англійську, я тааак ними пишаюся!

Як Ви залучали перших клієнтів? Що Ви можете порекомендувати підприємцям, які планують відкривати свої курси англійської мови за франшизою?  

Перші мої клієнти – це мої друзі та знайомі, які повірили в мене і в методику.  Особиста заангажованість, впевненість і любов до того, що ти робиш – все це передається клієнтам, вони відчувають позитив, діляться з друзями результатами своїх дітей. Ми говорили про себе всюди: у журналах і на радіо, брали участь у культурних заходах міста, доброчинних проектах, організовували свята,  співпрацювали з IT компаніями, Львівською міською радою. Коли міський голова Андрій Іванович Садовий вручив мені Подяку на щорічному нагороджені активних громадян міста, я зрозуміла, що є на правильному шляху і роблю добру справу!

Nataliya Pyets & Sadoviy

Безумовно, система франчайзингу є дуже зручною.  Ви отримуєте якісний продукт, який зарекомендував себе як успішний і перспективний у всьому світі. Будучи франчайзі, Ви будете мати цілу систему підтримки та супроводу. Коли я бачу команду Хелен Дорон, яку можу порівняти з освітнім інститутом, де працюють педагоги, психологи, методисти, фахівці з різних галузей дошкільного і шкільного виховання, я розумію, що ніколи в житті я б не створила нічого подібного! Це одній людині не під силу.  Тому, я рекомендую тільки Хелен Дорон.

Ваша кар’єра в Хелен Дорон динамічно розвивається. Спочатку Ви керували одним навчальним центром, потім декількома, а тепер – відповідаєте за Закарпатську та Чернівецьку області. Чому Ви вважаєте цей регіон перспективним?

Розвиваючи бізнес багато років у Львові, в один прекрасний день у мене з’явилася думка, а чому б не запропонувати  чудовий освітній продукт і в інші області України,  зокрема, в Закарпатську та Чернівецьку області, де його ще не має.

Перспектива є завжди! Там, де є батьки, які розуміють весь потенціал і важливість раннього періоду розвитку дитини, які розуміють, що провідною діяльністю дитини є гра, через яку дитина найуспішніше пізнає світ, які розуміють, що дво- чи тримовність – це найкраща зарядка для мозку – там завжди буде процвітати “Англійська Хелен Дорон”.  Крім цього, перед людиною, яка володіє англійською, відкриті широкі можливості для самореалізації у різних галузях. А вивчення мови, особливо, з раннього віку, відбувається напрочуд  легко, природно та із задоволенням. Ми надихаємо дітей на пізнання світу. Саме це прекрасно демонструє методика Хелен Дорон у наших Львівських навчальних центрах.

Отож, шановні мешканці Закарпатської та Чернівецької областей! “Англійська Хелен Дорон” – це чудовий шанс здійснити свою мрію про власний навчальний центр, який може стати основним Вашим бізнесом. Долучайтеся до глобальної мережі “Англійська Хелен Дорон”, яка на сьогодні успішно представлена у 36 країнах світу! І повірте, Ви не пошкодуєте!

Яку підтримку від мережі отримує франчайзі на старті?

На початку, ми консультуємо майбутнього франчайзі з приводу бізнесплану, підготовки до відкриття навчального центру. Франчайзі проходить безкоштовне навчання по веденню бізнесу. А також, отримує доступ до медіагалереї, методичних посібників для вчителів, інструкцій по керівництву навчальним центром, навчання вчителів, маркетингового супроводу. Впродовж усієї діяльності франчайзі матиме всесторонню підтримку від компанії “Англійська Хелен Дорон”.

Оскільки сертифіковані викладачі “Англійська Хелен Дорон” можуть працювати в 36 країнах світу, чи існує відтік кадрів за кордон? Як Ви мотивуєте свій персонал? 

Так, справді, після успішного проходження вчительського підготовчого курсу, викладач отримує міжнародний сертифікат, який долучає його до міжнародної команди фахівців-педагогів “Англійська Хелен Дорон”. Наші викладачі – енергійні та перспективні, з відмінним знанням мови, отримують в компанії конкурентну зарплатню, можливості розвитку, як професійного так і особистісного. Воркшопи, вебінари, семінари і конференції – усі ці заходи ми проводимо для них. Якщо наші викладачі стають успішними керівниками своїх власних центрів, міжнародними тренерами – нас це не лякає, бо означає, що викладач зростає у компанії та продовжує свій розвиток. Такими людьми можна тільки пишатися!

Які плани на 2017-18 навчальний рік?

Мої плани на майбутнє пов’язані з Хелен Дорон: розвинути мережу навчальних центрів у Закарпатській і Чернівецькій областях. Я дуже рада, що діти в Чернівцях вже у цьому році зможуть вивчати англійську за нашою методикою, адже на проспекті Незалежності, 106 тепер є центр “Англійська Хелен Дорон”.

Що Вас надихає в роботі?

Коли я бачу успіхи наших учнів, чую слова подяки від батьків – це мене надихає найбільше. Участь у щорічних конференціях франчайзі дає мені змогу побачити ріст і розвиток нашої глобальної мережі та освітнього продукту. В такі моменти відчуваю впевненість у своєму майбутньому.