785 Views

Національна конференція для власників навчальних центрів в Україні

Конференція Хелен Дорон в Україні

Національна конференція для власників навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон” в Україні пройшла 27-28 травня 2017 року в Одесі. В ній взяли участь понад 60 представників навчальних центрів з усіх регіонів України, а також представники головного офісу Освітньої Групи Хелен Дорон.

Центральна тема конференції “Поворотний момент” була розкрита під час обміну досвідом, презентації результатів успішних проектів та практичних семінарів:

  • Вера Чуб, національний координатор в Україні підвела підсумки роботи за навчальний рік 2016-2017 та окреслила цілі на навчальний рік 2017-2018.
  • Vitali Girsch, територіальній менеджер по Україні, головний офіс Освітньої Групи Хелен Дорон, презентував здобутки навчального року 2016-2017 та визначив виклики навчального року 2016-2017 на міжнародному рівні.
  • Eli Fefer, керівник департаменту бізнес-тренінгів Освітньої Групи Хелен Дорон, провів серію практичних семінарів з онлайн-маркетингу та комунікаційної стратегії.
  • Анна Случак, менеджер з маркетингу в Україні, презентувала маркетингові результати у навчальному році 2016-2017, плани на навчальний рік 2017-2018 та провела майстер-клас по ефективній роботі з Facebook.
  • Наталія Матошина, менеджер з маркетингу в Україні, презентувала результати всесвітньої соціальної кампанії “Young Heroes”. А Олег Говоруха, власник навчального центру у Львові, розповів про успішну реалізацію соціального проекту Rainbowland в Карпатах.
  • Ульяна Значко, міжнародний тренер викладачів, презентувала обновлені та нові навчальні програми від Освітньої Групи Хелен Дорон.
  • Ірина Кавуненко, операційний директор у Києві, розповіла про складові прибуткової роботи навчального центру.
  • Юлія Лесер, майстер-франчайзер регіону “Харків-Полтава”, розповіла про етапи впровадження та результати нової фінансової моделі.
  • Ольга Михайлова, власник навчального центру в Запоріжжі, поділилася секретами, як збільшити кількість студентів втричі.
  • Анастасія Слома, власник навчальних центрів у Києві, презентувала моделі літніх таборів.

На конференції були відзначені керівники навчальних центрів, які досягли відмінних бізнес-результатів.

«Будучи флагманом в освітній сфері, ми не зупиняємося на постійному вдосконаленні навчальних програм; ми використовуємо всесвітні тренди, релевантні нашій аудиторії, будь-то об’єднання підлітків з усього світу за допомогою англомовної радіостанції чи використання технології віртуальної реальності, – зазначає Вера Чуб, національний координатор в Україні. – З року в рік ми стаємо все більш технологічною компанією. У новому навчальному році ми плануємо запустити Helen Doron Community. Ця нова CRM-система дозволить значно покращити бізнес-процеси».