3422 Views

Всеукраїнська конференція власників навчальних центрів відбулась у Львові

Всеукраїнська конференція у Львові

25 травня 2019 року в Львові близько 100 представників навчальних центрів з усіх регіонів України відвідали Національну конференцію власників навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”.

Всеукраїнська конференція власників навчальних центрів відбулась у Львові 25 травня 2019 року

 

Конференція-2019 була присвячена розкриттю потенціалу франчайзі. В ній взяли участь керівники майже 70 навчальних центрів України, а також представник головного офісу Освітньої Групи Хелен Дорон. Місце проведення – “Південний-EXPO” – сучасний виставковий та конференц-центр №1 у Західній Україні.

Франчайзі Києва

Франчайзі Західної України

 

 

 

На заході були оголошені результати роботи мережі “Англійська Хелен Дорон” в 2018-2019 навчальному році. Наразі мережа налічує 1 047 навчальних центрів у 37 країнах, серед  яких Україна займає 5 місце в світі за кількістю студентів.

Також були представлені педагогічні новинки 2019-2020 навчального року, серед яких нові курси англійської для дітей до 2-х років, 5-9 років та підлітків. Вони оновлені з урахуванням цифрових тенденцій та актуальних для сучасних дітей реалій. Особливостям викладання кожного нового курсу викладачів будуть навчати на окремих тренінгах.

Вера Чуб та Тетяна Попова

 

В рамках конференції були відзначені керівники навчальних центрів, які досягли відмінних бізнес-результатів. Серед них урочисто привітали Віру Чуб та Тетяну Попову, майстер-франчайзерів в Одесі та Миколаєві, які 15 років тому відкрили перший навчальний центр в Україні.

Наталія П'ец

 

Національна конференція Helen Doron English – 2019 пройшла в душевній та теплій атмосфері партнерів, які радо ділилися своїм практичним досвідом у сфері продажів, маркетингу та організації бізнесу загалом.