5324 Views

Зустрічайте новий курс Alphaboat!

Освітня група Helen Doron English невпинно працює над вдосконаленням, оновленням та розробкою сучасних курсів англійської мови для дітей.

У цьому навчальному році ми маємо прекрасну можливість навчатися разом з новим курсом Alphaboat. На цьому курсі діти 5- 8 років навчаються читанню і письму та вдосконалюють розмовні навички.

Нова історія – нові пригоди

У 8 яскравих епізодах ми спостерігаємо за пригодами кота Нета, собачки Колі та човника, який загубив свої літери. Друзі допомагають один одному та вчать нас важливим життєвим цінностям: дружба,  толерантність, чесність і дбайливе ставлення до природи. Не забувають вони і про дотепні жарти, спілкування в інтернеті та правила безпеки онлайн.

Якісне наповнення курсу

Методистами розроблено дві версії навчальних матеріалів для цього курсу. Тому він підійде для дітей, що вже знають англійську абетку, а також і тим, які ще з нею не знайомі. За навчальний рік, що включає в себе приблизно 80 занять, діти вивчають понад 1200 нових англійських слів для активного вжитку. Також курс включає в себе 16 авторських пісень, які розвивають фонематичний слух учнів.

Інноваційний та технологічний

На курсі Alphaboat окрім занять двічі на тиждень, студенти мають змогу користуватися сучасними додатками на мобільному телефоні, планшеті чи комп’ютері:

  • Навчальний портал Kangi Club дає змогу завантажувати аудіо, пісні та переглядати мультфільми; грати в ігри, повторюючи лексику та творчо обіграти вивчене на занятті;
  • Додаток Helen Doron Stream дає змогу онлайн прослуховувати аудіо, пісні та переглядати мультфільми за курсом;
  • Додаток Helen Doron Read включає в себе 32 інтерактивні навчальні книги, які допоможуть дітям правильно читати;
  • Додаток Alphachat – цікавий спосіб розширення словникового запасу та тренування навичок читання і письма. Він навчить дітей листуватися англійською мовою, вивчивши безліч слів на різну тематику.

Тож якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина якісно і весело вчилася читати, писати і говорити англійською мовою, то курс Alphaboat саме для Вас.