Англійська мова для дітей та підлітків у Львові

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей – Львів (центр, Сумська)

Методика Helen Doron English викладання англійської для дітей у Львові (центр, Сумська) передбачає навчання у малих групах до 8 учнів. Усі уроки у нас проходять виключно англійською, ми не перекладаємо та не зазубрюємо нові слова. Діти вивчають новий матеріал лише у веселій ігровій формі, тому вся нова інформація засвоюється швидко та надовго відкладається у пам’яті.

blank
blank

Для кожного віку – спеціальні програми вивчення англійської

Усі програми та матеріали чітко розроблені під вікову категорію учнів – це дозволяє зробити урок англійської для дітей у Львові (центр, Сумська) максимально цікавим та продуктивним для кожного. Ми завжди намагаємось йти в ногу з часом, активно застосовуємо відео та аудіо матеріали. Усі навчальні комплекти та посібники, які є обов’язковими елементами навчання, сертифіковані та розроблені у відповідності до можливостей та потреб дітей, рівня знання English.

Курси англійської для дітей у Львові, Сумська

Викладачі школи проходять спеціальне навчання, сертифіковані за методикою Helen Doron. Кожен із вчителів є учасником сімейних англомовних таборів RainbowLand, які проходять в Україні та за її межами. Це надає можливість здобути хороший досвід у проведенні уроків у великих навчальних групах та організації позашкільних заходів для учнів різного віку.

Англомовні табори RainbowLand для дітей

Кожен з учнів нашої мережі має унікальну можливість відвідати англомовні табори RainbowLand та вивчати англійську весело, на свіжому повітрі – навіть влітку та під час зимових канікул. Ми організовуємо майстер-класи, вечірки, кінопокази, сезонні курси-інтенсиви та захопливі ярмарки. Такий обов’язковий елемент навчання англійської для дітей у Львові (центр, умська) надає можливість весело і з користю провести вільний час, спілкуючись англійською.

Сучасний центр «Англійська Хелен Дорон»

Наш навчальний центр дуже комфортний – ми завжди намагаємось зберігати домашній затишок для батьків, які чекають своїх діток під час уроку, та безпосередньо для наших учнів. Курси англійської для дітей у Львові (центр, Сумська) – це місце зустрічі друзів, весело проведений час та можливість розвитку. Ми відкриті для кожної дитини, із задоволенням підберемо зручний час занять саме для вас. Завітайте вже сьогодні – перше заняття у ПОДАРУНОК!

icon-1
Scroll to Top