2730 Views

Топ 10-нових слів в англійських словниках у 2019 році

нові слова

Як ми вже розповідали, кожні 2 години в англійській мові з’являється 1 нове слово. За рік маємо 4000 нових слів. Не всі вони стають популярними чи часто вживаними, але є й такі, що вже зайняли стійку позицію у сленгу та розмовній англійській. Ми ж хочемо звернути Вашу увагу на топ 10 слів та нових значень вже існуючих слів, що з’явилися в офіційних словниках за 2019 рік. 

Підбірка нових слів в англійських словниках 2019 року

  • Bingeable (прикметник) – характеристика чогось, що має багато епізодів чи частин, які можна досить швидко передивитись.
  • Snowflake – пряме значення цього слова – сніжинка, але цього року воно набуло додаткових значень і тепер так називають людину, що є унікальною та досить незвичайною. Друге додаткове значення – людина, що є занадто чутливою. 
  • Buzzy – той, хто спричиняє або характеризується великою кількістю спекулятивної уваги чи чуток.
  • Go-cup – пластиковий чи паперовий стакан, що використовується, щоб брати напої (каву, чай тощо) з закладів з собою.
  • Screen time – раніше цей вираз вживався, щоб описати кількість часу в ефірі на телебаченні. Останнім часом він все частіше вживається в контексті часу, проведеного перед телевізором за переглядом програм, мультиків, іграми на комп’ютері чи телефоні.
  • Tailwind та headwind – у буквальному значенні це “попутний вітер” та “проти вітру”, теперь же ці терміни використовуються для опису обставин чи сил, що або сприяють, або сповільнюють прогрес.
  • Garbage time – останні хвилини у грі, коли зрозуміло, що один гравець безсумнівно виграє раунд і вже ніхто не в силах це змінити.
  • Nothingburger – характеристика чогось, що немає великого значення, щось неважливе.
  • Glamping – можливо Ви здогадались, що це слово виникло шляхом поєднання двох інших слів: glamorous та camping. В реальному житті досить важко уявити гламурний кемпінг, але зараз легко можна знайти сотні гарних фото тревел-блоггерів, де вони жарять маршмеллоу, усюду розвішані гарні ліхтарики, позаду стоїть яскрава палатка декорована різноманітними затишними деталями і все це на фоні лісу чи дикої природи. Саме це і є glamping.
  • Hangry – ще одна комбінація двох усім відомих слів hungry + angry. Ви могли помічати явище, що коли людина досить голодна, вона може стати дратівливою, капризною і, навіть, злою через почуття голоду. Тому англійці і затвердили на офіційному рівні нове слово, що чітко описує це явище. 

Тож, як бачите немає меж досконалості. Здавалося б вже знаєш стільки слів, а тут з’являється ще більше 1000 нових за рік. Тож чекаємо Вас на наших заняттях, де ми не лише допоможемо вивчити всім відомі вирази, але й розкажемо про найновіші!

Усі статті челенджу Refresh Your English.