6962 Views

Новорічні розмальовки 2019 – завантажити безкоштовно

Різдвяний адвент-календар. День сьомий

Запропонуйте своїй дитині створити подарунок для бабусі та дідуся, наповнивши кольором картинку з Санта Клаусом, подарунками та новорічною ялинкою. Якщо на розмальовці дописати побажання, то вийде новорічна листівка. А декілька розмальовок можна об’єднати у творчу папку чи книжку.  З яким же задоволенням дитина захоче показати всім свій витвір мистецтва!

Завантажити новорічні розмальовки 2019 від Англійська Хелен Дорон

Різдвяні та новорічні розмальовки – чудова можливість познайомитися з традиціями свята. Адже під час розфарбовування Ви можете обговорити з дитиною, наприклад, чому вирішили прикрашати ялинку на Новий рік або чому в Дід Мороза червоний костюм. До того ж можна повторити чи вивчити англійські слова на новорічну тематику.

Різдвяна розмальовка

Розмальовка зима завантажити безкоштовно

Приклад розфарбовування

Різдвяна листівка Різдво 2018 2019

Новорічна розмальовка. Санта Клаус

Розмальовка на Новий рік 2019Приклад розфарбовування

Новорічна листівка 2019 Ялинка Дід Мороз
Розмальовка. Новий рік 2019. Ялинка. Подарунки

Новорічні розмальовки для дітей 2018-2019

Приклад розфарбовування

Новорічні картинки 2019 Ялинка Подарунки Кенгуру
Розмальовка. Різдво 2019

Розмальовки на Новий рік 2019

Приклад розфарбовування

Новорічний англійський словник

Christmas tree – різдвяна ялинка
To decorate – прикрашати
To deck the halls – прикрашати приміщення
Santa Claus – Санта Клаус
Reindeer – олень
To unwrap the present – розгортати подарунок
Snowman – сніговик
Snowflake – сніжинка
Garland – гірлянда
Merry Christmas – щасливого Різдва
White Christmas – засніжене Різдво
Christmas Carols – різдвяні колядки
Christmas Eve – Святвечір
Christmassy – святковий настрій
To ring out the Old Year – проводжати старий рік
To ring in the New Year – зустрічати Новий рік
Chipmunk gift – “подарунок від бурундука” – це подарунок, який буде кориснішим особі, яка його дарує, ніж людині, яка його отримала.
To be dressed up like a Christmas tree – бути занадто барвисто вдягнутим, понавішувати на себе багато речей та аксесуарів.

Яка користь від розмальовки?

Розфарбовування – це більше ніж просто веселий вид діяльності чи творче самовираження. В школах англійської Helen Doron розмальовки використовують для розвитку дитини, вони підібрані під вимоги конкретного віку та стосуються пройденого матеріалу.

Різнобічний розвиток:

1. Знайомство з кольорами. Обираючи колір, дитина на власному досвіді розуміє, що таке основні кольори та як їх можна поєднувати.
2. Просторове мислення та фотографічна пам’ять. Дитина починає розрізняти розміри, форми та кількість об’єктів, а також легше уявляє зображення у голові.
3. Гімнастика для мозку та тренування м’язів. Розвиток дрібної моторики пов’язан з розвитком мислення.  Це відмінний спосіб поліпшити координацію очей і рук, що може мати значний вплив на письмо та почерк в майбутньому.
4. ПлануванняЗ якого елементу почати? Який колір обрати? Фарба, крейда, олівці, фломастери? Дитина вчиться робити вибір і бачити наслідки своїх дій.
5. Творчий розвиток. Ви помічали, що творче обдаровані люди зазвичай мають гарну вимову та схильність до мов? Це не випадковість! Магічний світ кольорів і форм не лише розвине уяву маленького генія, але й допоможе йому робити успіхи у вивченні англійської мови.
6. Посидючість, воля та увага. Дитині треба докладати зусилля та бути уважною, щоб розмальовувати акуратно і не виходити за лінії, а також контролювати кількість води, натиск олівця, чи жорсткість крейди задля того, щоб не пошкодити зображення. Все це, в майбутньому, дуже позитивно позначиться на розумових здібностях дитини і допоможе запам’ятовувати більший об’єм інформації.
7. Релаксація та заряд відмінного настрою. Почуття задоволення, коли розфарбували всю сторінку і виконали завдання, дуже мотивує.

Нове життя

Чим ми тільки не декоруємо свої оселі: різдвяні композиції, гірлянди, іграшки … Однак завжди шукаємо щось оригінальне. Щось таке, що зігріє душу. І таким декором можуть стати розмальовки! Якщо вирізати та заламінувати розфарбовану двосторонню розмальовку, то вийде дуже стильна плоска ялинкова іграшка. Підвісьте їх разом із сімейними фото на ялинку за допомогою прищіпок та зробіть сімейну фотосесію.

Життя яскраве. Підключайте фантазію та розмальовуйте сміливо. Have fun!

Більше ідей для вивчення англійської мови взимку