545 Views

Newsletter Helen Doron English

Те, що варто знати кожному студенту Helen Doron English та їх батькам.

В перше чергу @helendoronglobal – це понад 1000 центрів в усьому світі та 75 шкіл в Україні, які з 1 вересня разом з 10 000 дітей та підлітків розпочали навчальний рік в online та offline форматі.

Ми не зупиняємось розвиватись, тому, як і кожного року, проводимо щорічні конференції для досвідчених викладачів та міжнародні тренінги і семінари для нових.

Протягом серпня-жовтня 2022 року міжнародні тренери познайомили нових викладачів з методикою, навчальними курсами та принципами навчання Helen Doron english. Кожен новий викладач отримав міжнародний сертифікат, який дає право викладати в 40 країнах світу.

В жовтні 50 дітей з Харкова, Запоріжжя, Донецька, Херсона, Миколаєва та інших міст України отримали грант на навчання протягом року будь-якому центрі Helen Doron english в Україні.

24-31 жовтня організували та провели понад 1000 страшенно веселих вечірок для дітей та підлітків: квести, конкурси, подарунки, солодощі та мільйон щирих посмішок.

Кожен студент @helendoron_ukraine – герой і наближує нас до перемоги. Гортайте карусель та ознайомтесь з дайджестом новин компанії за вересень-жовтень 2022 року.