4534 Views

Вітаємо нових Майстрів Франчайзі Поділля!

Міжнародна мережа Англійська Хелен Дорон постійно розвивається та відкриває свої центри в нових містах України, даючи можливість дітям з великих та маленьких міст отримати освіту на міжнародному рівні та вивчити англійську легко та весело.

Все це відбувається завдяки роботі Майстрів Франчайзі, які постійно розвивають свої регіони, залучаючи нових франчайзі та відкриваючи нові центри.

В листопаді 2019 року в Україні з’явилися нові Майстри Франчайзі в регіоні Поділля (Хмельницька, Вінницька та Житомирська область). Ними стали Катерина та Валентин Мороз, які вже 3 роки очолюють власний навчальний центр Helen Doron English в м. Бориспіль.

Ми поставили кілька запитань підприємцям, щоб дізнатись їх цікавий шлях успіху:

 З чого все починалось? Катерина розповідає:

Коли в 2014 році, я ще студенткою шукала роботу, подруга порадила відправити резюме на вакансію викладача до «Англійська Хелен Дорон». Я пройшла співбесіду та спеціалізований тренінг і поринула в неймовірно цікавий світ.

Я закохалася в методику вивчення мови і зрозуміла, що це найкраще, що ми можемо дати дітям. Через рік роботи в компанії, ми з майбутнім чоловіком замислилися про відкриття власної справи. А ще через рік вже приймали перших учнів в нашому навчальному центрі в м.Бориспіль.

Чим керувались при виборі території?

Ми обрали рідне місто, бо ми тут виросли і дуже гарно його знали. Нам легко було знайти приміщення, викладачів та використовувати ті маркетингові канали, які насправді діють саме в нашому місті.

Основна місія саме Вашої роботи?

Ми постійно вчимося та розвиваємось. А наша основна місія – внести якісні зміни в процес навчання дітей та підлітків, допомогти студентам розкрити потенціал за допомогою інноваційних підходів та навчальних програм.

Від чого в роботі отримуєте найбільше задоволення?

Найбільше задоволення отримуємо від результату наших студентів та подяки батьків.

Які ваші цілі в подальшій роботі? До чого прагнете?

Наразі ми стоїмо перед новим етапом в нашому бізнесі – розвиток нових регіонів, надання можливості отримати якісну освіту всім дітям в Україні.

Вся команда “Англійська Хелен Дорон” України бажає успіхів Валентину та Катерині, нових звершень та відкриттів.