718 Views

Новорічна метушня


Як швидко летить час! Тільки нещодавно відкривали двері для наших студентів 1го вересня, а тут вже й Новий рік на порозі!

Підготовка до цього свята проходить дуже масштабно. Всі, хто пов’язані з роботою в Хелен Дорон, переймаються організацією цього надзвичайного заходу. Передноворічна метушня лише підсилює очікування головного свята року. Хочеться зробити не просто захід, присвячений Новому року, а справжню казку! В центрах вже вирує святкова атмосфера, в холах стоять новорічні пишні прикрашені красуні-ялинки, щоб сфотографуватися з якими, дітвора вишиковується в черги. Високо під стелею танцюють балерини-сніжинки, які так і хочуть спіймати діти, та зависоко) А вікна замела хурделиця, залишивши прекрасні новорічні візерунки на склі. Хоч погода на вулиці нас і не радує сніжком, але потрапивши в центр Хелен Дорон опиняєшся в затишному царстві казки і зими. І ось ми, викладачі, проводимо вже фінальні штрихи з підготовки до всього дійства, вчимо по-тихеньку з дітворою новорічних пісеньок, аби голосно і весело співати їх разом на святі Нового року! До свята ми також залучаємо мам і тат,бабусь і дідусів,  які зроблять атмосферу свята по-справжньому родинною і теплою. Запрошення своїм рідним діти вже підготували, костюмчики придумали….Лишилося головне! Вивчити новорічного віршика для Санти! Адже він прилетить до нас на своїх чудо-санях з мішком подарунків! Треба неабияк порадувати старого! Малеча старанно вчить римовки, пісеньки, а зовсім маленькі, які ще не навчилися говорити, станцюють танок для Санта Клауса. Тож подарунок отримає кожен!

Чим ближче до Нового року, тим частіше діти згадують про Санту Клауса, деякі просять мене передати йому, щоб той раніше виїхав, щоби не спізниться через пробки перед святом) Але вони не знають головного – Санта вже в дорозі)

Наталія Козіна,
Викладач навчального центру Англійська Хелен Дорон