Наші вblankикладачі – серце “Англійська Хелен Дорон”, оскільки вони втілюють в життя нашу унікальну методику вивчення англійської мови, як рідної.

Всі наші викладачі успішно пройшли спеціалізований міжнародний тренінг. Вони мають право викладати в навчальних центрах мережі “Англійська Хелен Дорон” у всьому світі.

Іванка Чорна, викладач англійської у Новояворівську.

Закінчила Національний університет “Львівська політехніка”, за спеціальністю “прикладна лінгвістика”.

Різностороння, дружелюбна позитивна людина.

Переконана в тому, що немає нічого кращого, ніж ділитись своїми знаннями і досвідом із маленькими особистостями. Taк тaк came особистостями, бо вважаю, що кожна дитина-Людина, яка приходить у цей світ із власним характером, метою, талантами і призначенням.

Любов до дітей привела мене в навчальний центр Англійська Хелен Дорон. І це стало невід’ємною частиною мого життя. Тут окрім мовних навичок паралельно розвивається логіка, моторика, слух, реакція… Діти постійно задіяні в іграх, тому, окрім знань і умінь, отримують тут ще й впевненість у собі. 

Пишаюся тим, що маю щастя працювати в сучасному центрі бути частинкою команди мега позитивних професіоналів. Щиро сподіваюсь, що моя діяльність принесе радість, задоволення і безперечно, цікаві знання і досвід підростаючому поколінню.

Запрошуємо у наш навчальний центр з вивчення англійської мови, який знаходиться  за адресою м. Новояворівськ, вулиця Шевченка 8Г, ТЦ Янтар.

Для запису 0675054365