08.08.2018

Набір студентів на новий навчальний рік триває у Новояворівську!

Набір студентів на новий навчальний рік триває у Новояворівську

В “Англійська Хелен Дорон” (м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8-Г) продовжується набір на навчальний рік 2017-2018. Приєднуйтесь до захоплюючого світу англійської мови від міжнародної мережі навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”.

Широкий спектр програм вивчення англійської мови за унікальною методикою для дітей віком від трьох місяців та підлітків до 18 років дозволяє підібрати курс, який найкраще підійде саме Вашій дитині.

Англійська мова для найменших

Англійська для малюків включає 3 курси: Baby’s Best Start, It’s a Baby Dragon, Toddler’s Best Start . Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички. Учні вчаться говорити невимушено, так як вони вивчають свою рідну мову – через розповіді, пісні, спілкування один з одним та ігри.

Англійська мова для дітей у Новояворівську

Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Ці курси розвивають мовні навики розмовної англійської мови у дитини. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями. Вашій дитині сподобається вивчати англійську разом із хлопчиком Paul Ward, веселою пухнастою “кляксою” Flupe та повною сюрпризів бабусею Granny Fix.

Англійська мова для школярів Новояворівська

Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Інтерактивні матеріали та цікаві заняття допомагають школярам легко та весело вивчати англійську мову. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.

Навчальні програми для школярів відповідають рівням pre-A1, A1 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR) та Young Learners Сambridge English (YLE:Starters, YLE:Movers)

Англійська для підлітків

Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою. Курс прививає підліткам любов до мистецтва, музики, акторської майстерності та англійської мови. Старшокласники поглиблено вивчають граматику, лексику та фонетику англійської мови.

Запрошуємо Вас відвідати безкоштовне демонстраційне заняття та відчути переваги “Англійська Хелен Дорон”.

Запишіться на безкоштовний урок!