Англійська для дітей Одеса

Англійська для дітей у Одесі на 7 км

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” в новому кварталі Артвіль (Artville) в Одесі (7 км біля ЖК "7 небо") запрошую  дітей від 2 до 9 років на навчання англійськох мови. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш сучасний, комфортний навчальний центр оснащений наочними матеріалами, новітнім обладнанням як для підлітків, так і для малюків; великою кількістю іграшок. Заняття проходять у невимушеній атмосфері, діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружньому колі на килимі.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії. Під час шкільних канікул ми практикуємо англійську в міських таборах чи на морі.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

 

Чому працює наша методика?

 Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природною, як і рідна мова. З раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як на їхній рідній мові.

На заняттях розмовляють виключно англійською мовою. Під керівництвом професійного викладача через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику дітям та підліткам подобається вивчати англійську мову.

Курси англійської мови в Одеси на 7км поблизу з ЖК "7 небо" в Артвілі.

Запрошуємо Вас відчути переваги Англійська Хелен Дорон та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

Англійська для малюків. Діти  до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.

Англійська для дітей. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.

Англійська для школярів. Діти 6-9 років покращують розмовну мову разом із читанням та письмом. Використовується технологія віртуальної реальності, завдяки чому герої оживають в чарівних зошитах та книгах.

Інноваційні навчальні матеріали

Підручники та зошити продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для Англійська Хелен Дорон з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Аналогічним чином розроблені мультимедійні завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

Вчителі, кращі в своїй галузі

Наші викладачі вміють, а найголовніше — люблять працювати з дітьми, використовуючи індивідуальний підхід до кожної дитини.

У школі “Англійська Хелен Дорон” – унікальний метод підготовки викладачів, який в Одесі не має аналогів за професійним рівнем і спрямованістю.  На спеціалізованому міжнародному  тренінгу вчителі опановують ключові принципи роботи з дітьми від найменшого до підліткового віку за авторською методикою Хелен Дорон.

Ви вчитель, і Ваше серце наповнене пристрастю передати учням любов до англійської мови? Приєднуйтесь до нашої команди-мрії!

Результати навчання

Школи англійської мови Хелен Дорон в Одесі працюють з 2004 року та перший центр в Україні був відкритий саме тут.  Учбовий центр - студія в ЖК Артвіль - це четвертий центр, який росповсюджує метод Хелен Дорон

Батьки маленьких одеситів  гідно оцінили унікальність та ефективність методики Хелен Дорон. Тому досить швидко виникла необхідність у відкритті навчальних центрів у різних районах міста. На сьогоднішній день в Одесі працюють 5 навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”.

Більшість перших студентів прийшли до нас у ясельному віці та продовжують вивчати англійську разом з нами і до тепер. Сьогодні вони вже школярі, які відчувають себе на уроках англійської як «риба у воді», а ми дуже радіємо їх успіхам.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

blank

Наші новини

Відкриття нового центру в ЖК «Artville»

У вересні 2021 відкривається студія англійської мови на вул Спрейса, 8 (ЖК «Artville»). Запрошуємо дітей від 2 до 9 років на навчання.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!