Про центр

Англійська для дітей у Одесі на Котовського

Центр тимчасово не працює.

Ласкаво просимо на сторінку нашого центру, який чекає Вас і Ваших дітей у гості!

У нашому центрі навчаються діти як самі маленькі, так і підлітки.
Центри Англійська Хелен Дорон  з’явилися в Одесі десять років тому. Наш центр був відкритий в Селищі Котовського для всіх бажаючих навчити своїх діток англійської мови з раннього віку за унікальною авторською методикою відомого лінгвіста Хелен Дорон. У нас діти вчаться спілкуватися, пізнають навколишній світ і стають впевненими, самостійними особистостями.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Особливість методики полягає в тому, що заняття проводяться виключно англійською – з першого заняття і завжди, – без перекладу. На всі спроби поспілкуватися або поставити питання на рідній мові вчитель ввічливо просить: «Please, speak English».Важливим елементом навчання в нашому центрі раннього розвитку є дружня, невимушена ігрова атмосфера, при якій дітям легко сприймати іноземну мову, що робить його вивчення цікавим і захоплюючим.

Наші викладачі проходять навчання з авторської методики Хелен Дорон на спеціальному тренінгу під керівництвом сертифікованого тренера компанії Англійська Хелен Дорон. І надалі, протягом усієї своєї роботи, вчаться, підвищуючи свій професійний рівень.Навчання проходить в ігровій формі. Більш того, багато наших маленьких студентів навіть не замислюються над тим, що вони навчаються. Але в процесі гри кожна дитина отримує знання і не просто вчить англійські слова, а вчиться спілкуватися, бути впевненою і розкутою в англомовному середовищі, у неї розвивається дрібна моторика, логічне та асоціативне мислення.

Чекаємо Вас у гості!

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку