ТОП-5 порад як зацікавити дитину до онлайн занять

blank

Мережа навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон” продовжує працювати в Online та Offline-форматі, щоб кожен міг обрати зручний формат навчання. Сьогодні ми запитали у викладачів Англійська Хелен Дорон, які основні способи вони використовують, щоб привернути увагу студентів різного віку та зробити заняття цікавим та захоплюючим:

1. Зміна активності кожні 5 хвилин.

Як і на заняттях в навчальному центрі, в онлайн-форматі викладачі постійно змінюють види діяльності:

  • Завдання на пам’ять та логіку
  • Вивчення нових слів та фраз
  • Заняття з книгами
  • Перегляд та обговорення відеосюжетів курсу
  • Рухливі ігри
  • Творчість

2. Візуальний контент.

При підготовці кожного уроку викладачі використовують багато яскравого та цікавого матеріалу: улюблені герої, захоплюючі анімації та відео. Мінімум тексту – максимум вражень.

3. Похвала та заохочення.

Як і на заняттях в навчальному центрі, в онлайн-форматі дуже важливе заохочення та похвала дітей. Їм потрібна мотивація, дух змагання та впевненість в перемозі. Тому викладачі Англійська Хелен Дорон використовують різноманітні системи накопичення балів за виконану роботу (мобільний додаток Class Dojo), а також ми розробили Онлайн-щоденник, де студенти збирають свої улюблені наліпки з героями курсу.

4. Можливість спілкування.

На онлайн-заняттях дуже важливо дати дітям можливість спілкуватись між собою: виконувати завдання в парах, ділитись враженнями, робити інтерв’ю один одному.

5. Сучасні технології.

Діти завжди відкриті до нового. Їм цікавий новий формат, нові технологічні можливості заняття. Дуже важливо дати їм можливість самостійно готуватись до заняття, підключатись та налаштовувати масштаб, інтерфейс.

Так, онлайн-формат повністю не замінить живого спілкування, всіх неймовірних навчальних матеріалів, які використовують викладачі на заняттях в навчальному центрі та радості від зустрічі з друзями. Але це високого рівня альтернатива та можливість вчити та вдосконалювати свої знання з англійської.

Приєднуйтесь вже сьогодні – запишіться на безкоштовне демонстраційне заняття!
icon-1
Scroll to Top