233 Views

Особливості навчальних програм для найменьших студентів

Навчальні програми «Англійська Хелен Дорон» розраховані на дітей починаючи від 3 місяців і закінчуючи підлітками 19 років.

 Для наших найменьших студентів, віком від 3 місяців до 3 років,  була розроблена програма «Англійська для малюків» , яка складається  з 3-х курсів : 

  • Baby’s Best Start (3 – 11 місяців)
  • Toddler’s Best Start (15 місяців – 3 роки)
  • It’s a Baby Dragon (2 – 3 роки)

Кожен з цих курсів унікальний і їх особливістю є те, що малюки займаються з батьками і в невеличких групах (до 8 дітей). Це сприяє зміцненню зв’язку між дитиною та близьким дорослим, допомагає малюкові почуватися в безпеці і швидше адаптуватися до незвичної атмосфери і найголовніше – сприяє єфективному вивченню англійської мови, як рідної. А тепер докладніше про кожен з курсів.

Baby’s Best Start (BBS). Складається з 24 оригінальних англійських  пісень з усього світу, виконаних у різних стилях, які допомагають збагатити словниковий запас і розвивають музичність і ритмічність дитини.  Малюки знайомляться з мовою жестів, розвивають свої розумові і фізичні здібності, тренують дрібну моторику і мовний апарат, паралельно вивчаючи до 550 англійських слів.

Toddler’s Best Start (TBS). У цьому курсі дітки вивчають розмовну англійську за допомогою 35 віршів, діалогів  та 29 оригінальних пісень з рухами , які роблять вивчення англійської не тільки приємним, але й відіграють ключому роль у розвитку моторики та сенсорних здібностей. Курс особливий тим , що дітки отримують корисні енциклопедичні знання і  також розвивають раннє математичне мислення .

It’s a Baby Dragon (IBD). Це не просто курс, а чарівний мультиплікаційний серіал з базовими структурами англійської мови. На заняттях окрім оригінальних пісень використовується відеоматеріал. Дітки за допомогою багаторазового прослуховування, позитивної мотивації , жвавого діалогу  і безлічі цікавих ігор вчаться розмовляти англійською легко і природньо .

Також у всіх трьох курсах додатково пропонується підготова до читання. Використовується спеціальна методика Глена Домана , яка передбачає повторення слів у домашніх умовах.

 І звичайно найважливішою особливістю усіх навчальних програм «Англійська Хелен Дорон» є те, що всі уроки проводяться виключно англійською мовою і для кожного окремого курсу розроблений унікальний навчальний матеріал у вигдяді книг з ефектом «оживлення» героїв, зошитів, навчально-пізнавального порталу KangiClub  для завантаження аудіо- та відеоматеріалів.