578 Views

Як це, бути власником навчальних центрів Англійська Хелен Дорон?

Бути власником центру – це, перш за все, робота, яка не обмежується визначенням однієї професії. Перші п’ять років я активно викладала за методикою Хелен Дорон, і наші перші студенти вже вісім років вивчають англійську з нами. Важливо розуміти, що відчувають діти, які у них потреби та інтереси. Не менш важливо знати, що відчуває твоя команда, які проблеми та страхи можуть бути у викладача, а що може турбувати адміністратора. Для цього я завжди не «над» командою, а разом з нею.

Бути власником – це розуміти, як та над чим працює кожен, не залишатись осторонь кожного процесу, який відбувається в навчальному центрі. Бути власником – це безупинно розвивати себе, як особистість.

Цінності Англійська Хелен Дорон  –  це гармонійний розвиток дітей, створення відчуття надійності та спокою у батьків – їх діти в надійних та турботливих руках.

Наша гордість – це реальні успіхи дітей: перше слово та речення англійською через пару тижнів від початку навчання, коли чуємо розмову дітей між собою англійською на перерві, коли батьки розповідають, як дитина вільно почувала себе за кордоном. І звичайно – це успішно складені міжнародні тести та вступ до ВНЗ.

Наш перший центр відкрив свої двері ще у 2013 році.

Перші студенти, перший склад команди та перші успіхи надихнули нас не зупинятись на маленьких досягненнях та прагнути більшого. У 2016 відкрили другий, а у 2019 – третій центр. Варто зазначити, що окрім нашого бажання розвиватись, до розширення мережі нас підштовхнули й наші клієнти, адже розташування кожного наступного центру ми обирали по потребах і для зручності батьків. З ростом прийшла необхідність удосконалювати управлінські навички, знаходити нові рішення для оптимізації всіх бізнес-процесів. Адже варто пам’ятати, що перед кількістю завжди повинна стояти якість та високі стандарти.

Робота у франчайзинговій мережі Англійська Хелен Дорон – це безумовна підтримка, як методична, так і у бізнесі. У мінливий час та реаліях, в яких ми живемо, важливо відчувати себе частиною великої сім’ї, де завжди можна розраховувати на пораду та допомогу.

Наші викладачі безперервно навчаються та знають, як викладати англійську сучасно та захоплююче, спираючись на багаторічний досвід методики Англійська Хелен Дорон.

Ми знаємо, як розвивати бізнес та створювати можливості для дітей отримувати освіту найвищого рівня. 

Бути власником навчального центру – це безмежно та безумовно бути закоханим у свою роботу. Адже важко назвати це просто роботою – це стиль життя, який ми обирали для себе.Анна Камишева, власник навчальних центрів по вул. Калнишевського, 7, вул. Сергія Данченка, 3, просп. Правди, 31-А.