1828 Views

Відгук викладача про курс Paul Ward’s Adventures

Англійська для дітей 9-14 років. Курс Paul Ward’s Adventures

Я – викладач англійської мови. І сьогодні розповім власну історію знайомства з курсом Paul Ward’s Adventures. Поділюсь його цікавинками, а також розповім, кому він буде актуальний.

Про Paul Ward’s Adventures

Курс PWA (Paul Ward’s Adventures) – новий курс, який цьогоріч вперше викладається в школах Helen Doron. Мені пощастило бути першою в нашому центрі, кому випала нагода викладати даний курс. PWA продовжує знайомити нас із захопливим світом англійської мови через пригоди родини Уорд і всім відомого веселуна Пола, який уже подорослішав та разом з родиною подорожує світом. Полу вже 11, тому курс розраховано на молодших підлітків, віком від 9 до 14 років. Курс PWA на прикладі Пола, його родини та друзів навчає учнів дружити, берегти природу, дбати про братів наших менших та вчить бути самостійним і приймати рішення. Рівень курсу за міжнародною класифікацією CEFR – А1.

Навчальні матеріали

Англійська для дітей 10-13 років. Курс Paul Ward’s AdventuresВ курс PWA входить рюкзачок, в якому є 4 яскравих, сучасних підручники, по два юніти в кожному, а також кольорова граматика, яку батьки учнів можуть обирати за бажанням. Я би радила включати граматику в курс, адже окрім доступної подачі граматичних конструкцій, вона містить додаткові уроки зі слухання та читання, що пов’язані тематично з основними підручниками. Учні навіть не помічають, що це не звичні їм уроки, а заняття з граматики – в Helen Doron усі заняття цікаві та динамічні, яку би тему не доводилось вивчати.

Структура

Кожен юніт курсу містить 4 уроки, які починаються з римівок. Завдяки рухам активізуються обидві півкулі головного мозку, що дає змогу запам’ятати кожну конструкцію надовго та “відкласти” її у довготривалу пам’ять. Мої учні люблять самостійно вигадувати рухи під римівки, тому кожен має можливість не лише вчитись, а й вчити інших.

Учні попереднього курсу познайомились із Mind Map лише після 5 юніту, проте курс PWA має Mind Map від самого початку і наприкінці кожного юніту допомагає учням упорядкувати свої думки задля написання структурованого тексту по вивченій темі.

Кожного юніту студенти знайомляться із новою піснею, текст та мелодія якої відповідає їх віковим особливостям, тому учні залюбки співають ці пісні та швидко засвоюють граматичні конструкції, які в них використано.

Також кожен юніт містить уроки з фонетики. За методикою Helen Doron учні не вчать транскрипцію, проте фонетичні пари та ланцюжки чудово допомагають засвоєнню та актуалізації матеріалу.

Курс PWA – насичений лексично, структурований, яскравий та цікавий не лише учням, а й учителям.

Альона Гулак, викладач у школі англійської Helen Doron на Позняках у Києві