548 Views

Вітаємо переможців конкурсу “Привіт, мій світе!”

Об’єднуючи дітей у всьому світі, міжнародна мережа Англійська Хелен Дорон з квітня 2015 запустила кампанію “Привіт, мій світе!”, в рамках якої ми намагалися привернути увагу всіх людей до актульних проблем сьогодення, в даному випадку – до необдуманих дій, які призводять до загибелі тварин і зміни навколишнього середовища.

Завдяки нашим спільним зусиллям та активній підтримці кампанії “Привіт, мій світе!”, дитячим зверненнями та масовій участі друзів, батьків та світових співтовариств, відео з найбільш високими рейтингами були розглянуті експертами-екологами. І ми впевнені – разом ми змінимо цей світ на краще!

Ми щиро вдячні всім діткам-учасникам, які проявили активність і свою позицію – завдяки всім вам про проблему вимирання орангутангів почули! І ми віримо, що це буде початком змін – змін на краще.

І нарешті ми хочемо привітати з абсолютною перемогою Машу Дінець з Дніпропетровська, відеоролик якої отримав 16650 лайків і посів перше місце! Тепер Маша вирушає в поїздку в Індонезію – в місце безпосереднього проживання орангутангів.

Ми щиро бажаємо успіхів і захоплюючої подорожі!