572 Views

Як не забути англійську, якщо є перерва в відвідуванні занять в центрі?


Шкільний час вже позаду, а це означає, що наші учні йдуть на заслужений відпочинок, і побачимось ми з ними тільки в новому навчальному році. Але як зберегти дітям всі знання англійської, які вони здобували протягом всього навчального року? Далі приведено декілька порад з цього приводу.

 1. Вчити нові слова.
  Якщо вчити 2 рази в тиждень по 10 слів, для більш маленьких по 3-5 слів, то за місяць можна досягнути відмітки в 80-100 слів. Звичайно, ці слова не ввійдуть відразу ж в активний словниковий запас, але необхідний мінімум – 350-400 слів – цілком досяжний. А саме таку кількість слів потрібно для базового словникового запасу, необхідного для побутового спілкування.
 2. Письмо
  Якщо Ваша дитина вже ходить в школу та пише, Ви можете давати йому словниковий диктант на нові вивчені слова. Якщо у Вас є сумніви щодо Вашої вимови, Ви можете диктувати дитині слова російською, а він чи вона нехай записують лише переклад. Можна давати цікаве завдання з переплутаними буквами в словах. Ви записуєте слово англійською, але змінюєте всі букви місцями, а малюк має записати слово правильно. Практика показує, що діти в захваті від цієї вправи, яка тренує зорову пам’ять та вчить правопису з малечку.
 3. Читання
  Читайте книжки, це ж так захоплююче! Зараз на книжкових полицях в магазинах та в мережі інтернет є велика кількість оригінальної англійської літератури для дітей різного віку: від найпростіших казок до більш складних творів. Відводьте з дитиною час на читання хоча б раз на тиждень і Ви побачите результати вашої праці. Ви можете самостійно читати своєму малюку, або просити його почитати Вам, якщо він вже вміє.
 4. Мультфільми та пісні.
  Сприйняття англійської на слух не менш важлива частина вивчення мови ніж читання чи письмо. Дивіться разом англійські мультики зі свого курсу в англійській школі Хелен Дорон, прослуховуйте пісні, співайте їх зі своїми дітьми. Діти обожнюють ці мультфільми. Слухаючи пісні з Вашого курсу двічі на день у фоновому режимі Ви допомагаєте своїй дитині вчити англійську на підсвідомому рівні. Для більш дорослих дітей ми радимо дивитися фільми та серіали мовою оригіналу, які легко можна завантажити в мережі інтернет. Для більш легкого сприйняття можна передивитись фільм, який Ви добре знаєте російською, англійською мовою, не вмикаючи субтитри.

Таким чином щоденний процес вивчення англійської стане захоплюючим і, найважливіше, корисним проведенням часу. Англійська легко перетвориться в мову ігор. Ви зблизитесь зі своєю дитиною у процесі вивчення іноземної мови. А якщо Ви ніколи не вивчали її самі, то для вас це стане корисним досвідом, завдяки якому Ви зможете засвоїти початковий рівень англійської мови. Це стане гарним фундаментом для майбутнього вивчення. Важливо тільки, щоб заняття були своєчасними та систематичними.

Звичайно, англійська потребує набагато більшої уваги та зусиль, але якщо Ви допоможете малюку полюбити заняття іноземної мови на початковому етапі, це принесе гарні плоди в майбутньому. Успіхів Вам у вивченні англійської та хорошого літнього відпочинку!
Діана Недбай, викладач навчального центру
Англійська Хелен Дорон