182 Views

Ідеальний навчальний центр – який він?

Протягом багатьох років, викладачі із різних куточків планети замислюються над тим, як зробити ідеальний навчальний центр, яким він має бути, як створити максимально комфортні умови для різних вікових груп? 

Зі зростанням кількості навчальних центрів, зростають і вимоги батьків до них. І в цьому безмежному «океані», кожен легко відшукає те, що припаде до душі саме йому. І оскільки бачення ідеального навчального центру у кожного буде своє, де-які вимоги не змінюються ніколи!

І перша з них – безпека! Адже кожна дитина має почуватися безпечно і комфортно під час занять, саме тому центри для маленьких дітей не мають містити слизьких поверхонь, гострих кутів, відкритих розеток, тощо. Адже всі ми знаємо, що маленькі діти – то великі дослідники, і навіть пильна увага викладачів і батьків не завжди може впоратися з їхньою цікавістю.

До того ж, навчальний центр має буди оснащений максимальною кількістю матеріалів, щоб кожна вікова група, мала змогу не лише прочитати/побачити чи почути слово, а ще й максимально використати і відпрацювати його під час заняття. Для цього навчальний центр має містити безліч ігор, іграшок, інтерактивних засобів навчання (інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, планшети, телевізори, програвачі тощо.) Все це допоможе дитині краще засвоїти матеріал, використовуючи різні види пам’яті (образну, словесно-логічну, рухову та емоційну).

І звісно ж, викладачі! Вони мають бути досвідчені і кваліфіковані, аби знайти підхід до кожної дитини, щоб та з нетерпінням чекала на наступне заняття. А також вони мають бути талановиті, щоб запалити в дитині вогник бажання до навчання, який та нестиме усе життя у своїй душі. Для цього кожне заняття має бути максимально веселим, інтерактивним і пізнавальним, адже тільки дізнаючись нову інформацію дитина буде зацікавлена навчальним процесом. До того ж, якщо заняття проходитиме в ігровій формі дитина не відчуватиме тиску, і навчання буде для неї задоволенням, а не обов’язком!

Хтось каже що це не можливо поєднати в одному центрі дитячі веселощі і підліткову серйозність. Але, ми, в Helen Doron English знаємо, що це не тільки можливо, але й вже частина реальності. Бо наші центри оснащені не лише великими і світлими навчальними класами, але й цікавими плакатами, засобами інтерактивного навчання, безліччю цікавих матеріалів та зручними навчальними місцями. Наші навчальні центри по-справжньому унікальні, адже  Команда Хелен Дорон створила центри, викладачі в яких люблять свою справу, і всіх своїх учнів, саме тому, кожна дитина відчуває себе максимально комфортно і невимушено. Щорічно ми покращуємо наші центри, адже вдосконалення для нас не лише необхідність, а й задоволення!