3818 Views

ТОП-10 ігор для подорожі

В машині чи автобусі, потягом чи літаком – подорожі з дітьми потребують довгої та кропіткої підготовки. А для того, щоб час плинув швидше, пропонуємо Вам топ-10 ігор англійською мовою, що допоможуть провести час у дорозі не лише із задоволенням, але і з користю.

Картки. Гра в дорозі

Мобільні додатки

Завчасно завантажте на планшет/мобідьний телефон улюблені мультфільми, пісні з улюблених епізодів Helen Doron, читайте електронні книжки, що наповнені яскравими улюбленими персонажами, які оживають. Встановіть пару-трійку розвиваючих ігор й Ви не помітите, як за час, проведений у дорозі, словниковий запас Вашого малюка збільшиться на пару десятків слів.

Настільні ігри

Не забудьте про настільні дорожні ігри. Великі й м’які пазли, відповідності, меморі, добль, лото. Головний принцип тут- відсутність дрібних деталей, які так легко загубити.

Ви можете навіть розіграти цілий пальчиковий театр- казку, розвиваючи здібності говоріння дитини.

Усні ігри

Іноді, під час довгої дороги, ґаджети, малювання, ігри та іграшки з часом набридають. Найкращим рішенням в такому випадку стає зміна виду діяльності. Усні ігри не займатимуть місце у рюкзаку Вашої дитини, натомість можуть зацікавити набагато більше.

Замочок

Ця гра підходить для зовсім маленьких дітей. Для цього потрібно зжати  в свій кулак ручку малюка, а потім пояснити, що цей замок відкриється, якщо дитина назве 5 слів певної категорії. Це можуть бути квіти, тваринки, фрукти, овочі або будь-яка інша група. Кожне назване малюком слово мама відкриває один палець.

Слова

Кожне нове слово починається на літеру, на яку закінчується попереднє. Наприклад, apple-elephant-tiger. Ця гра буде корисною для дітей, що лише почали вивчати літери й звуки. Для дітей старшого віку можна застосовувати обмеження: називати тільки тваринок або лише фрукти.

Що поміститься в банку?

Більш ускладнений варіант гри в Слова. Називаємо слова за тими ж правилами, що й у звичайній грі, але зверніть увагу, що в банку поміщаються лише ті слова, кількість літер в яких не більше 5 ( в слові банка їх 5).

Вгадай-ка

Загадайте предмет, який знаходиться у полі зору дітей. Учасники задають питання про характеристики предмету, на які можна відповісти лише «так» або «ні». Ваш діалог з дитиною має будуватися наступним чином: «Is it big?-No! Is it small?-Yes! Is it blue?-Yes? Is it a pen?-Yes!»

Вгадай, що в мішку

Для цієї гри Вам знадобиться мішечок, сумка або непрозорий пакет. Помістіть декілька предметів всередину (овочі, фрукти, іграшки тощо). Граючі по черзі засовують руку в мішечок і вгадують, що за предмет там знаходиться.

Давай порахуємо

Гра полягає в тому, щоб рахувати все, що ми бачимо за вікном: машини певного кольору, корови/вівці/кози, будинки за певним критерієм. В будь-якій країні можна знайти щось особливе. Домовтесь з дитиною, що Ви будете шукати предмети, наприклад, жовтого кольору. Уважно дивіться у вікно! Ось Ви бачите жінку у жовтій сукні. Чудово, Ви ведете «1:0». Тепер черга дитини: він знайшов будинок з жовтими стінами. Ура, рахунок зрівнявся!

Стара казка на новий лад

Вигадуйте казки. За основу можете взяти будь-яке оповідання або казку. Ваша задача – вигадати історію, описуючи те, що відбувається  за вікном.

Секретний малюнок

Вам знадобиться листочок паперу й ручка. Намалюйте голову людини (тварини, видуманого персонажу), зігніть листок так, щоб зображення не було видно наступному гравцеві,   якому потрібно буде намалювати тіло. Потім згинаємо ще раз, і хтось інший малює ноги.  Коли малюнок буде завершено, розверніть листок и подивіться, що з цього вийшло.

Крокодил

Один гравець загадує другому слово або фразу, який повинен показати це жестами, без слів.  Інші гравці мають вгадати.

Фанти

Кожен гравець пише на листочку якесь смішне завдання. Всі листочки кидаються в один мішечок/ пакетик. Всі по черзі витягають по одному завданню й доповнюють його. Дії можуть бути найпростішими: jump three times, hop and sing a song, clap five times under your knees, тощо.

Ігри для малюків англійською мовою

Цікавих ігор існує безліч, головне – підібрати ті, які вподобаєте Ви й Ваша дитина. Щасливої дороги!

Аліна Шпакович, викладач “Англійська Хелен Дорон”, Святошино, Київ