512 Views

Подорож малечі у світ англійської мови

Звук літака, який здійснює посадку зі словами “Landing, landing, landing…” – ось так розпочинається кожне заняття у навчальних центрах мережі “Англійська Хелен Дорон”. Так маленькі студенти потрапляють до Англії, ну і, звичайно, спілкуються виключно англійською.

Англійська як рідна

“Як це можливо, адже вони зовсім маленькі, і не можуть все зрозуміти?!” – здивовано подумаєте ви. Насправді, у цьому немає нічого дивного. Секрет успіху – методика, розроблена відомим лінгвістом Хелен Дорон, в основі якої закладений принцип вивчення англійської як рідної. У цій методиці поєднані глибокі лінгвістичні знання, тонке відчуття дитячої психології і безмежна любов до дітей. Саме тому на уроках, діти почуваються впевнено та комфортно, а досвідчений і турботливий викладач приділяє увагу кожній дитині.

Кожне заняття – це нова подорож, нове знайомство. Уроки англійської побудовані таким чином, що це не просто процес вивчення мови, а справжня підготовка до життя: діти вчаться спілкуватися, логічно мислити та розуміти англійською, а також розвиваються творчо та беруть участь в інтерактивних іграх.

Захоплююче вивчення англійської мови

Заняття проходять у дружній атмосфері, гармонії та позитивному настрої. Навчальні програми розроблені з урахуванням віку та кожного етапу розвитку дитини. Вони передбачають вивчення англійської мови починаючи із 3-х місяців.

Найкращий старт для малюків” – це розвиток впевненості, любові до життя та знань через англійську мову. Вивчення іноземної мови у ранньому віці стимулює активність мозку та всесторонньо розвиває малюка.

Дошкільнята весело проводять час, граючи у активні ігри англійською, їх щоразу чекають нові захоплюючі подорожі у світ англійської мови. Діти шкільного віку вивчають письмо, граматику та розмовну мову у веселій дружній атмосфері.

По завершенні кожного уроку маленькі радісні оченята зустрічають тебе. З великою дитячою гордістю малюк показує отриману за успіхи наліпку з улюбленим героєм і промовляє нові слова англійською.

Англійська всюди 24/7

Уроки англійської продовжуються і поза межами навчального центру. Методика Хелен Дорон продумана таким чином, щоб малюк максимально більше часу проводив у англомовному середовищі. Набір навчальних матеріалів, який розроблений спеціально до кожної навчальної програми є невід’ємною частиною навчального процесу, а записи матеріалів англійською створять веселий настрій удома чи в дорозі.

Безкоштовний доступ до навчально-пізнавально інтернет-порталу www.KangiClub.com дозволить дитині самостійно продовжувати подорож у світ англійської мови. Все продумано до найменших деталей аби досягти найкращого результату, і що, найголовніше, все це – зроблено з любов’ю до дітей.