578 Views

Подорож романтичним транспортом

Це свято стало маленькою традицією в навчальному
центрі Англійська Хелен Дорон і щоразу його святкують
по особливому. Та викладачі кожного разу вкладають
в нього одне незмінне значення, яке поєднує в собі доброту і любов до всього, що нас оточує.


Цього разу це маленька подорож до найбільших міст світу, яка навчила діток шукати найцінніше в найпростіших речах. Мандрівка була захоплюючою, адже діти побували в тих країнах, де є центри Англійська Хелен Дорон. І саме там по всьому світу теж вивчають англійську природньо та легко як рідну такі ж маленькі студенти.

Та щоб вирушити в подорож потрібно було повторити всі види транспорту і таким чином знайти собі пару для мандрівки. Так одне авто знайшло собі в пару інше, один вагон приєднався до ще одного вагончика, автобус до автобуса, кораблик до кораблика, а літачок до літачка. І так всі дружньо по парах малюки заспівали пісеньку, яка символізує любов та доброту.
І були готові вже всі вирушити, та тут діти згадали, що чекатимуть їх в одному з міст рідні. І малюки разом з викладачем вирішують зробити крафт автобус. Саме в його віконечка протягом мандрівки малюки вклеюватимуть фото, щоб потім воно залишилося з ними як згадка про цю подорож і святкове заняття.

Ось нарешті довгоочікуваний початок мандрівки. Діти приготувалися – спочатку вилітають літаки, за ними виїжджають авто, потім автобуси, і нарешті поважно починають плисти кораблики… Діти потрапляють в прекрасний Берлін, неперевершений Париж – мелодійний Відень – непередбачувану Москва – загадковий Лондон – і нарешті з’їжджаючись зі всіх боків малюки зіштовхуються у рідному Львові і утворюють величезне сердечко. Це символ того, що вони в своєму місті, де все таке знайоме та улюблене і ніяке з найпрекрасніших міст світу, не замінить рідного дому, знайомих вулиць міста Лева. Тут діток сповнених позитивними враженнями зустрічають їх батьки та співають разом з дітками пісеньку, а малюки в свою чергу дарують рідним автобуси з фотографіями на згадку…